Set van 4 bamboe onderzetters in katoenen zakje met trekkoord
Code: 50407
Set van bamboe onderzetters in een katoenen zakje met trekkoordsluiting. Natuurlijk en stevig ontwerp, perfect voor elke gelegenheid.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de tas)

- 1 Kleur (In het midden)

- 2 Kleuren (Op de tas)

- 3 Kleuren (Op de tas)

- 4 Kleuren (Op de tas)

- Lasergravering (In het midden)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
40
-
80
-
200
-
400
-
800
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Set van onderzetters van bamboe. Inclusief 4 onderzetters. Gepresenteerd in een katoenen zak met trekkoord. Standaard kan alleen de eerste onderzetter worden bedrukt. Als je alle onderzetters wilt laten bedrukken, geef dit dan aan onder opmerkingen bij het aanvragen van de offerte.
Kenmerken
| Productcode: | 50407 |
| Minimale afname: | 40 |
| Maat: | 12 x 15 x 2.6 cm |
| Gewicht: | 100 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4419 19 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 9800 |
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45.5 x 15.5 x 22.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Ronde onderzetters van kurk met logo Rounture
Prijs vanaf: € 0,28
-
Set van 4 vierkante onderzetters van leisteen in een doosje
Prijs vanaf: € 3,41
-
Onderzetter bedrukken met sublimate van rubber Sublim
Prijs vanaf: € 0,28
-
Ronde onderzetter van gerecycled vilt
Prijs vanaf: € 0,10
-
Ronde bamboe onderzetter bedrukken Bamboo
Prijs vanaf: € 0,39
-
Set van 4 verfijnde bamboe en marmeren onderzetters voor de tafel
Prijs vanaf: € 5,87