Houten houder van multiplex met 6 kurken onderzetters
Code: 49660
Houten onderzetterhouder van multiplex met 6 kurken onderzetters. Bescherm je oppervlakken terwijl je geniet van je drankjes.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (In het midden)

- 2 Kleuren (In het midden)

- 3 Kleuren (In het midden)

- 1 Kleur (Op de houder)

- 2 Kleuren (Op de houder)

- Lasergravering (Op de houder)
- Lasergravering (In het midden)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Multiplex onderzetter met 6 onderzetters van kurk. Geniet van je drankje zonder vlekken op tafel. Vanwege het natuurlijke materiaal kunnen de kleur van het product en het drukresultaat per product afwijken. Opgelet: De prijs is inclusief het bedrukken van een onderzetter; neem voor meer informatie contact op met de klantenservice.
Kenmerken
| Productcode: | 49660 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 14 x 9.2 x 7.8 cm |
| Gewicht: | 80 gr |
| Materiaal: | Multiplex, kurk |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 97 |
| In onze collectie vanaf : | December 2024 |
| Land van verzending : | Portugal / Tsjechië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een presentatiedoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 27 x 49 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.049 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 60 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Ronde onderzetters van kurk met logo Rounture
Prijs vanaf: € 0,28
-
Set van 4 vierkante onderzetters van leisteen in een doosje
Prijs vanaf: € 3,41
-
Onderzetter bedrukken met sublimate van rubber Sublim
Prijs vanaf: € 0,28
-
Ronde onderzetter van gerecycled vilt
Prijs vanaf: € 0,10
-
Ronde bamboe onderzetter bedrukken Bamboo
Prijs vanaf: € 0,39
-
Set van 4 verfijnde bamboe en marmeren onderzetters voor de tafel
Prijs vanaf: € 5,87