4 duurzame onderzetters gemaakt van natuurkurk
Code: 45680
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Full colour (Bovenzijde)
- Thermodruk (Bovenzijde)
- Lasergravering (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Onze onderzetters van kurk zijn ontworpen voor unieke drankmomenten. Gemaakt van natuurlijk kurk, met een diameter van 10 cm en een dikte van 0,7 cm. Je ontvangt een set van vier stuks voor bijeenkomsten met vrienden en familie. Ze worden geleverd in een doos van gerecycled papier. Standaard kan alleen de eerste onderzetter worden bedrukt. Als je alle onderzetters wilt laten bedrukken, geef dit dan aan onder opmerkingen bij het aanvragen van de offerte.
Kenmerken
| Productcode: | 45680 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø10 x 0.7 cm |
| Gewicht: | 79 gr |
| Materiaal: | Kurk |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4504 90 80 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een kraftpapier doos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 55 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.085 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Ronde onderzetters van kurk met logo Rounture
Prijs vanaf: € 0,28
-
Set van 4 vierkante onderzetters van leisteen in een doosje
Prijs vanaf: € 3,41
-
Onderzetter bedrukken met sublimate van rubber Sublim
Prijs vanaf: € 0,28
-
Ronde onderzetter van gerecycled vilt
Prijs vanaf: € 0,10
-
Ronde bamboe onderzetter bedrukken Bamboo
Prijs vanaf: € 0,39
-
Set van 4 verfijnde bamboe en marmeren onderzetters voor de tafel
Prijs vanaf: € 5,87