Set van 4 duurzame onderzetters gemaakt van acaciahout
Code: 45683
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bovenzijde)

- Full colour (Bovenzijde)
- Lasergravering (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze onderzetterset van acaciahout heeft geweldige afmetingen, 10 x 10 x 0,7 cm, die je oppervlakken beschermen. Met een verpakking van 4 stuks heb je genoeg voor elke gast. Verpakt in een gerecycleerde kraftdoos is het een duurzame keuze die warmte brengt. Standaard kan alleen de eerste onderzetter worden bedrukt. Als je alle onderzetters wilt laten bedrukken, geef dit dan aan onder opmerkingen bij het aanvragen van de offerte.
Kenmerken
| Productcode: | 45683 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 10 x 10 x 0.7 cm |
| Gewicht: | 209 gr |
| Materiaal: | acaciahout |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4419 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een doos van gerecycled kraftpapier. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 24 x 24 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 32 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Ronde onderzetters van kurk met logo Rounture
Prijs vanaf: € 0,28
-
Set van 4 vierkante onderzetters van leisteen in een doosje
Prijs vanaf: € 3,41
-
Onderzetter bedrukken met sublimate van rubber Sublim
Prijs vanaf: € 0,28
-
Ronde onderzetter van gerecycled vilt
Prijs vanaf: € 0,10
-
Ronde bamboe onderzetter bedrukken Bamboo
Prijs vanaf: € 0,39
-
Set van 4 verfijnde bamboe en marmeren onderzetters voor de tafel
Prijs vanaf: € 5,87