Set van 4 bamboe onderzetters met katoenen zakje
Code: 47751
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op één onderzetter)

- 1 Kleur (Op de tas)

- 2 Kleuren (Op de tas)

- 3 Kleuren (Op de tas)

- Lasergravering (Op één onderzetter)
- Digitale full colour bedrukking (Op één onderzetter)
- Full colour (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Set van 4 bamboe onderzetters, met katoenen zak. Deze set van 4 onderzetters maakt onze bamboe collectie voor thuis en horeca compleet. Inclusief een katoenen zakje om te personaliseren en je onderzetters in op te bergen. Standaard kan alleen de eerste onderzetter worden bedrukt. Als je alle onderzetters wilt laten bedrukken, geef dit dan aan onder opmerkingen bij het aanvragen van de offerte.
Kenmerken
| Productcode: | 47751 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 10 x 10 x 0.8 cm |
| Gewicht: | 294.8 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4419 11 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 44.5 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.033 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.55 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Ronde onderzetters van kurk met logo Rounture
Prijs vanaf: € 0,28
-
Set van 4 vierkante onderzetters van leisteen in een doosje
Prijs vanaf: € 3,41
-
Onderzetter bedrukken met sublimate van rubber Sublim
Prijs vanaf: € 0,28
-
Ronde onderzetter van gerecycled vilt
Prijs vanaf: € 0,10
-
Ronde bamboe onderzetter bedrukken Bamboo
Prijs vanaf: € 0,39
-
Set van 4 verfijnde bamboe en marmeren onderzetters voor de tafel
Prijs vanaf: € 5,87