Moderne milieuvriendelijke sporttas bedrukken Pocket Impact RPET
Code: 41670
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Geen greenwashing, maar het vertellen van een echt verhaal over duurzaamheid! Met AWARE™ garanderen we de toepassing van gerecycled materiaal en de duurzaamheidsclaims van verminderde effecten op het milieu. AWARE™ is een virtuele component die duurzame inhoud verifieert in een eindproduct door middel van traceertechnologie en claims valideert door middel van blockchain-technologie. Bespaar water en gebruik echte gerecyclede stoffen. Als u dit artikel kiest, bespaart u 27 liter water en 45 plastic flessen zijn hergebruikt. Met de focus op water wordt 2% van de opbrengst van elk verkocht Impact product gedoneerd aan Water.org. Deze weekendtas van AWARE ™ maakt indruk met zijn moderne en eenvoudige look. Het ruime hoofdvak biedt voldoende ruimte voor al je benodigdheden. Twee mesh-vakken zorgen ervoor dat je kleinere spullen gemakkelijk te vinden zijn. De voorvakken met ritssluiting hebben 2 vakken en 2 pennenlussen. Binnen en buiten 100% AWARE ™ gerecycled polyester. PVC vrij.
Kenmerken
| Productcode: | 41670 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 55 x 22 x 32 cm |
| Gewicht: | 749 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Capaciteit: | 35 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2022 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 180 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 59 x 36 x 43 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.091 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 15 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Twee 5.0 bluetooth doordopjes in doosje Ultimate
Prijs vanaf: € 8,00
-
Ademend polyster t-shirt 140 g/m² SOL'S Sportive
Prijs vanaf: € 3,18
-
Polyester gezeefdrukte sport t-shirt met logo SOL'S Sprint 130 g/m²
Prijs vanaf: € 2,75
-
Sporthanddoeken met jouw logo en RPET fitnesshoes
Prijs vanaf: € 1,94
-
Kleine bedrukte microvezelhanddoeken Microfiber Workout
Prijs vanaf: € 1,27