Thermosflessen met brede opening 650ml Avenue Lake
Code: 36834
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Rondom geprint)

- 3 Kleuren (Rondom geprint)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Lasergravering (Op de kaft)
- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Thor drinkfles is dubbelwandig. 18/8 roestvrijstaal met vacuüm isolatie. De binnenwand is van koper voor ultieme geleiding om drankjes tot maximaal 12 uur warm te houden en koud tot maximaal 48 uur. Voorkomt condensatie aan de buitenkant van de fles. On trend met poedercoating. RVS handgreep en brede opening voor comfortabel vullen of uitschenken. Perfect voor het toevoegen van ijsblokjes. Volume 650 ml. Geleverd in een Avenue geschenkverpakking.
Kenmerken
| Productcode: | 36834 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 27.2 x Ø 7.3 cm |
| Gewicht: | 377 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 650 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 12 en 48 uur |
| In onze collectie vanaf : | September 2019 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 41 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32