Goedkope sporttassen bedrukken in twee kleuren Atletics
Code: 32221
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Onder de ritssluiting)

- 2 Kleuren (Onder de ritssluiting)

- 3 Kleuren (Onder de ritssluiting)

- 4 Kleuren (Onder de ritssluiting)

- Full colour (Onder de ritssluiting)
- Borduren (Onder de ritssluiting)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Comfort en stijl in een klassieke sporttas
Ideaal voor bedrijven in de sportsector! Deze sporttas van 600D polyester met een inhoud van 38 liter is een opvallend en sterk promotieartikel dat sporters zeker aan zal spreken. Het robuuste ontwerp heeft een halfstijve basis, wat zorgt voor extra stabiliteit. De verstelbare schouderband met gewatteerde versterking garandeert comfort tijdens het dragen. Deze tas is niet alleen functioneel, maar ook een symbool van kwaliteit. Laat de sporttas bedrukken met je logo.
Eigenschappen
- Sporttas
- Gemaakt van 600D polyester
- Tweekleurig ontwerp
- Bodem met halfstijve basis
- Verstelbare schouderriem
- Gewatteerde versteviging voor extra draaggemak
- Personaliseerbaar met je logo op verschillende zones
- Inhoud van 38 L
Waarom voor dit product kiezen?
- Deze sporttas is comfortabel om te dragen over lange afstanden dankzij de verstelbare en gewatteerde schouderriem.
- Je kunt al je essentiële spullen voor de sportschool en training meenemen en zelfs meer dankzij de ruime capaciteit van 38 liter.
Kenmerken
| Productcode: | 32221 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 55 x 31 x 26 cm |
| Gewicht: | 482 gr |
| Materiaal: | 600D Polyester |
| Capaciteit: | 38 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | April 2018 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 59 x 41 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.073 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Kleine bedrukte microvezelhanddoeken Microfiber Workout
Prijs vanaf: € 1,27
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Yogamat met personaliseerbare hoes Namaste
Prijs vanaf: € 6,41