Rubberen blok voor yoga personaliseren Vinyasa
Code: 41895
Rubberen blok dat zal worden gebruikt om thuis verschillende oefeningen te doen, zoals yoga of activiteiten om aan flexibiliteit te werken, geschikt voor het bedrukken van uw logo.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Rubberen blok voor yoga, pilates, flexibiliteits- en balansoefeningen.
Kenmerken
| Productcode: | 41895 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 23 x 14.5 x 8 cm |
| Gewicht: | 132 gr |
| Materiaal: | EVA foam |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 97 |
| In onze collectie vanaf : | November 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 78 x 48 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.16 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Twee 5.0 bluetooth doordopjes in doosje Ultimate
Prijs vanaf: € 8,00
-
Ademend polyster t-shirt 140 g/m² SOL'S Sportive
Prijs vanaf: € 3,18
-
Polyester gezeefdrukte sport t-shirt met logo SOL'S Sprint 130 g/m²
Prijs vanaf: € 2,75
-
Sporthanddoeken met jouw logo en RPET fitnesshoes
Prijs vanaf: € 1,94
-
Kleine bedrukte microvezelhanddoeken Microfiber Workout
Prijs vanaf: € 1,27