Opvouwbaar voetbaldoel met snelle montage en draagtas
Code: 55998
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meespelen met een opvouwbaar doel
Opvouwbaar doel met een frame dat is gemaakt voor eenvoudige en snelle montage, op elke plek. Je zet het zonder gedoe op en haalt het net zo makkelijk weer weg. Dat bespaart tijd als je van speelzone wisselt of na afloop wilt opruimen. Inclusief een handige draagtas voor vervoer en opslag, zodat alles netjes bij elkaar blijft. Praktisch product voor merkacties bij sportieve bedrijfsactiviteiten, interne toernooien, teambuildingdagen of bedrijfsevents met deelname.
Eigenschappen
- Opvouwbaar doel met snelle montage voor gebruik op evenementen
- Frame in een paar stappen eenvoudig te monteren en demonteren
- Inclusief draagtas voor vervoer en opslag
Kenmerken
| Productcode: | 55998 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 60 x 45 x 45 cm |
| Gewicht: | 700 gr |
| Materiaal: | Non-woven |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9506 99 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 240 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 62 x 39 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Kleine bedrukte microvezelhanddoeken Microfiber Workout
Prijs vanaf: € 1,27
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Yogamat met personaliseerbare hoes Namaste
Prijs vanaf: € 6,41