Polyester sportshirts bedrukken 135 g/m² MKT
Code: 38272
Voor bedrijven in de sportwereld zijn deze polyester T-shirts ideale met logo bedrukte relatiegeschenken voor sportevenementen. Keuze uit meerdere kleuren.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Technisch t-shirt voor dames van 100% ademend polyester materiaal van 135g/m2.
Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Wassen op maximaal 30ºC. Niet strijken. Niet stomen. Geen bleekmiddelen gebruiken.
Wassen op maximaal 30ºC. Niet strijken. Niet stomen. Geen bleekmiddelen gebruiken.
Kenmerken
| Productcode: | 38272 |
| Minimale afname: | 45 stuks |
| Gewicht: | 135 gr |
| Materiaal: | 100% polyester 135 g/m² |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6109 90 20 |
| Geslacht: | Vrouw |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 31 x 30.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Maattabel
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A (cm) | 57.0 | 59.0 | 61.0 | 65.0 |
| B (cm) | 41.5 | 44.0 | 46.5 | 49.0 |
Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Twee 5.0 bluetooth doordopjes in doosje Ultimate
Prijs vanaf: € 8,00
-
Ademend polyster t-shirt 140 g/m² SOL'S Sportive
Prijs vanaf: € 3,18
-
Polyester gezeefdrukte sport t-shirt met logo SOL'S Sprint 130 g/m²
Prijs vanaf: € 2,75
-
Sporthanddoeken met jouw logo en RPET fitnesshoes
Prijs vanaf: € 1,94
-
Kleine bedrukte microvezelhanddoeken Microfiber Workout
Prijs vanaf: € 1,27