>Ademend polyster t-shirt 140 g/m2 SOL'S Sportive

Ademend polyster t-shirt 140 g/m2 SOL'S Sportive

Code: 38986

Deze technische T-shirts met logo zijn ideale relatiegeschenken voor sportevenementen. Gemaakt van 140 g/m2 polyester en verkrijgbaar in fluorescerende kleuren.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    1 Kleur (Aan een kant) Selecteer de gewenste printtechniek
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

Bedrukt T-shirt met logo. Gemaakt van 100% polyester (140g/m²). Met ademend effect, ribboord aan de hals, raglanmouwen en langere rug. Het ademende materiaal, de snit met raglanmouwen en de platte naden maken dit een ideaal product om in te sporten.

Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Gebruik geen bleekmiddel. Niet in de droger. Strijken op gemiddelde temperatuur (max. 150º). Niet stomen. Wassen op maximaal 40°.

Kenmerken

Productcode:
Minimale afname:
Gewicht:
Capaciteit:
Land van fabricage:
Merk:
Intrastat code:
In onze collectie vanaf :


Verpakking

Tussenverpakking::
Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 XXSXSSMLXLXXL3XL
A (cm)6668707274768082
B (cm)4447505356596265

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie arm left
Positie: ARM LEFT
Maat: 70x100 mm
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
Textiel Sublimatie: Full colour
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Digitale Transfer Textil: Full colour
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
Borduren: maximaal 8 kleuren
markeringspositie arm right
Positie: ARM RIGHT
Maat: 70x100 mm
Borduren: maximaal 8 kleuren
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer Textil: Full colour
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Textiel Sublimatie: Full colour
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
markeringspositie back
Positie: BACK
Maat: 300x250 mm
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
Digitale Transfer Textil: Full colour
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Textiel Sublimatie: Full colour
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
markeringspositie chest
Positie: CHEST
Maat: 100x100 mm
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
Textiel Sublimatie: Full colour
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Digitale Transfer Textil: Full colour
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren
Borduren: maximaal 8 kleuren
markeringspositie front
Positie: FRONT
Maat: 300x250 mm
Textielzeefdruk: maximaal 8 kleuren
Textiel Sublimatie: Full colour
Reflecterende Transfer: maximaal 1 kleur
Digitale Transfer Textil: Full colour
Zeefdruk Transfer Textiel : maximaal 8 kleuren

Informatie over druktechnieken


Textiel zeefdruk:

Textiel zeefdruk is in principe het normale zeefdruk proces maar met een gespecialiseerde machine voor exclusief textielproducten. Voor dit drukproces haal je een rakel over het belichte zeefdrukraam heen. Hierdoor zullen er kleine gaatjes ontstaan (Mazen) waar de inkt doorheen gedrukt wordt op het gewenste artikel. Door de Pantone kleuren wordt ook bij deze methode elke kleur apart gedrukt met verschillende zeefdrukramen. (Maximaal 8 kleuren). Deze drukmethode kan gebruikt worden om erg gedetailleerde afbeeldingen & logo´s te bedrukken. Zeefdruk geeft de mogelijkheid om op grote oppervlaktes te drukken, een budgetvriendelijke optie, speciaal voor Textielproducten zoals T-shirts & tassen.

+ Groot drukoppervlak voor platte items (T-shirts, Tassen etc.)
+ Pantone kleuren beschikbaar (Maximaal 8)
+ Zeefdruk 360 mogelijk voor cylinder items
- Hoe meer kleuren hoe duurder
- Heeft je logo meer dan 4 kleuren, dan is Digitale transfer of Digitale print een betere optie!


Textiel sublimatie:

Textiel sublimatie, wat is dat? Een digitale printmethode waar jouw logo/design gedrukt wordt op sublimatiepapier in (CMYK) kleuren. Deze vellen worden dan automatisch afgesneden en verhit. Vervolgens worden ze op het gewenste promotieartikel geperst. Last but not least wordt het sublimatiepapier verwijderd waardoor alleen de print achterblijft op het materiaal. De kwaliteit is erg goed met fotorealistische resultaten, bovendien ook goedkoper dan digitale transfers. Deze machine is exclusief gericht en gespecialiseerd voor textielproducten.

+ Fotorealistische kwaliteit
+ Grote print & logo designs
+ Full colour te bedrukken
+ Geen limitatie in kleur opdrukken
- Sublimatie is alleen bedoeld voor witte producten of vlakken omdat de print/logo niet correct zichtbaar zal zijn met een donkere achtergrond
- Speciaal voor Textiel Producten


Reflecterende Transfer:

De reflecterende transfer is een techniek die bedoeld is om een logo te creëren dat meer de aandacht trekt of dat aan de andere kant dient om een extra veiligheidselement toe te voegen door meer zichtbaarheid te geven (aangezien het, zoals de naam al aangeeft, licht reflecteert). Bij deze methode wordt het logo met een speciale zilverkleurige zeefdrukinkt op papier gedrukt om het later via een hittepers op het object over te brengen. Het is alleen bedoeld voor textielproducten zoals tassen of rugzakken met trekkoord. Over het algemeen is de stijl van deze geschenken sportief.


Digitale transfer: textiel:

Digitale textiel transfer is een drukmethode wat erg lijkt op transferdruk, maar in plaats van inkt op papier, wordt er een digitale printer gebruikt om CMYK-kleuren op een grote papierrol te printen, er gaat vervolgens een witte laag over het gekleurde gebied heen. Opgevolgd door lijm om de hechting op het gewenste item mogelijk te maken. De laatste stap in het proces is het aanbrengen van de transfer op het relatiegeschenk of promotieartikel doormiddel een drukmachine en warmte. Deze specifieke machine wordt exclusief gebruikt voor textielproducten. Deze methode levert foto kwaliteit voor designs & logos. Het is duurder als transfer & zeefdruk maar compenseert met veel hogere kwaliteit op het eindproduct.

+ Foto kwaliteit designs & logos
+Extreem gedetailleerd
+Full colour en witte laag (CMYK kleuren)
+ Exclusief voor textielproducten
- Door gebruik van CMYK-kleuren is Pantone kleuren niet mogelijk
- Duurder dan Transfer & zeefdruk methodes


Textiel transferdruk:

Wat is Textiel transferdruk? Hetzelfde als een normale transferdruk maar gespecialiseerd voor exclusief textielproducten. Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Exclusief gebruikt voor textiel producten (T-shirts, sweaters, tassen).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
- Slijt vaak sneller als normale zeefdruk


Borduren:

Borduren, een klassieke methode waarbij diverse steken worden gecombineerd om een afbeelding of het logodesign te creëren. Voornamelijk gebruikt voor petten, Poloshirts, tassen en diverse andere textielproducten. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het product wordt dan onder een grote naaimachine geplaats waarbij de borduurkoppen tot 12 naalden kunnen bevatten. Dit houdt in dat maximaal 15 kleuren in één keer geborduurd kunnen worden. Het resultaat geeft een luxe en professionele uitstraling!

+ Luxe uitstraling
+ Duurzame drukmethode
+ Tot 15 kleuren te printen
- Hoe groter het gewenste design/logo, hoe duurder het wordt.
- Geen precieze Pantone kleuren

Actuele voorraad0XXSXSSMLXLXXL3XL
 ZwartNiet op voorraad3049333.1324.2865.9155.14222591
 RoodNiet op voorraad3041.4951.2092.7481.002345Niet op voorraad132
 WitNiet op voorraad5432.4402.06113.86611.1236.660635354
 GrijsNiet op voorraad846797262784810957Niet op voorraad15
 Geel150Niet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad
 OranjeNiet op voorraad472493863.1801.615435139150
 PaarsNiet op voorraad37018062352254436721293
 KoningsblauwNiet op voorraad5689091.9105.8565.3451.937714708
 FuchsiaNiet op voorraad501893033097166241.020321
 LichtgroenNiet op voorraad662866881.1281.112726226142
 Cyaan blauwNiet op voorraad2843701.4604492.0361.253533123
 MarineblauwNiet op voorraad6631.5012.9304.6974.4922.6511.002454
 Neon groenNiet op voorraad1863331.4991.2691.294515356192
 Neon geelNiet op voorraad1534328051.3822.516821618336
 Neon oranjeNiet op voorraad6476141.1331.7471.7391.449472324
 Petrol blauwNiet op voorraad50385251.7321.744835441194

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 100≤ 250≤ 500≤ 600≤ 750≤ 1000≤ 1250≤ 1500≤ 1750≤ 2000≤ 2250≤ 2500≤ 2750> 3000
Zonder opdruk 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5
Textielzeefdruk 4-6 4-6 4-6 4-6 4-6 4-6 4-6 4-6 4-6 4-6 9-11 9-11 9-11 9-11
Textiel Sublimatie 4-6 4-6 4-6 6-8 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17
Reflecterende Transfer 6-8 6-8 7-9 8-10 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17 16-18 17-19
Digitale Transfer Textil 4-6 4-6 4-6 6-8 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17
Zeefdruk Transfer Textiel 4-6 4-6 4-6 6-8 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17
Borduren 9-11 9-11 11-13 12-14 14-16 16-18 Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen


Express verzending
(werkdagen)
≤ 100≤ 250≤ 500≤ 600≤ 750≤ 1000≤ 1250≤ 1500≤ 1750≤ 2000≤ 2250≤ 2500≤ 2750> 3000
Zonder opdruk 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4 2-4
Textielzeefdruk 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 8-10 8-10 8-10 8-10
Textiel Sublimatie 3-5 3-5 3-5 5-7 5-7 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16
Reflecterende Transfer 5-7 5-7 6-8 7-9 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17 16-18
Digitale Transfer Textil 3-5 3-5 3-5 5-7 5-7 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16
Zeefdruk Transfer Textiel 3-5 3-5 3-5 5-7 5-7 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16
Borduren 8-10 8-10 10-12 11-13 13-15 15-17 Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen

Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 2750 3-5
> 3000 3-5
Textielzeefdruk
≤ 2000 4-6
≤ 2750 9-11
> 3000 9-11
Textiel Sublimatie
≤ 500 4-6
≤ 750 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1250 8-10
≤ 1500 9-11
≤ 1750 10-12
≤ 2000 11-13
≤ 2250 12-14
≤ 2500 13-15
≤ 2750 14-16
> 3000 15-17
Reflecterende Transfer
≤ 250 6-8
≤ 500 7-9
≤ 750 8-10
≤ 1000 9-11
≤ 1250 10-12
≤ 1500 11-13
≤ 1750 12-14
≤ 2000 13-15
≤ 2250 14-16
≤ 2500 15-17
≤ 2750 16-18
> 3000 17-19
Digitale Transfer Textil
≤ 500 4-6
≤ 750 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1250 8-10
≤ 1500 9-11
≤ 1750 10-12
≤ 2000 11-13
≤ 2250 12-14
≤ 2500 13-15
≤ 2750 14-16
> 3000 15-17
Zeefdruk Transfer Textiel
≤ 500 4-6
≤ 750 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1250 8-10
≤ 1500 9-11
≤ 1750 10-12
≤ 2000 11-13
≤ 2250 12-14
≤ 2500 13-15
≤ 2750 14-16
> 3000 15-17
Borduren
≤ 250 9-11
≤ 500 11-13
≤ 600 12-14
≤ 750 14-16
≤ 1000 16-18
≤ 2750 Informatie opvragen
> 3000 Informatie opvragen


Express verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 2750 2-4
> 3000 2-4
Textielzeefdruk
≤ 2000 3-5
≤ 2750 8-10
> 3000 8-10
Textiel Sublimatie
≤ 500 3-5
≤ 750 5-7
≤ 1000 6-8
≤ 1250 7-9
≤ 1500 8-10
≤ 1750 9-11
≤ 2000 10-12
≤ 2250 11-13
≤ 2500 12-14
≤ 2750 13-15
> 3000 14-16
Reflecterende Transfer
≤ 250 5-7
≤ 500 6-8
≤ 750 7-9
≤ 1000 8-10
≤ 1250 9-11
≤ 1500 10-12
≤ 1750 11-13
≤ 2000 12-14
≤ 2250 13-15
≤ 2500 14-16
≤ 2750 15-17
> 3000 16-18
Digitale Transfer Textil
≤ 500 3-5
≤ 750 5-7
≤ 1000 6-8
≤ 1250 7-9
≤ 1500 8-10
≤ 1750 9-11
≤ 2000 10-12
≤ 2250 11-13
≤ 2500 12-14
≤ 2750 13-15
> 3000 14-16
Zeefdruk Transfer Textiel
≤ 500 3-5
≤ 750 5-7
≤ 1000 6-8
≤ 1250 7-9
≤ 1500 8-10
≤ 1750 9-11
≤ 2000 10-12
≤ 2250 11-13
≤ 2500 12-14
≤ 2750 13-15
> 3000 14-16
Borduren
≤ 250 8-10
≤ 500 10-12
≤ 600 11-13
≤ 750 13-15
≤ 1000 15-17
≤ 2750 Informatie opvragen
> 3000 Informatie opvragen

Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews