Reflecterende waterdichte beschermhoes voor rugzak Reflex XL
Code: 32602
Een bedrukte reflecterende beschermhoes voor rugzakken verhoogt de zichtbaarheid en voorkomt ongevallen op de weg. Ideale merchandising om je merk te promoten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Polyester (210D) beschermhoes voor rugzak met reflecterende streep. Dit is een promotioneel artikel.
Kenmerken
| Productcode: | 32602 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 66 x 77 cm |
| Gewicht: | 57 gr |
| Materiaal: | 210D Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6307 90 98 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 46 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.071 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Polyester reflecterende vesten voor zeefdruk Visible
Prijs vanaf: € 2,65
-
RPET gerecycled kunststof zadelhoes bedrukken van elastisch rubber
Prijs vanaf: € 0,75
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Sleutelhanger graveren goedkoop in fietsvorm Bicycle
Prijs vanaf: € 0,26