Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Code: 30742
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Eenvoudige hydratatie voor sportieve klanten
Deze PE-plastic sportflessen zijn een slimme keuze voor je promotiecampagne. Ze zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren en hebben een standaard capaciteit van 500 ml, ideaal voor sportactiviteiten. Door de handige tuit kun je snel hydrateren. Laat deze budgetvriendelijk flessen bedrukken met je logo om zo veel mogelijk mensen te bereiken. Populair voor sportscholen en bij sportevenementen zoals marathons. Door de kleur en je logo zorg je voor een hoge herkenbaarheid van jouw bedrijf.
Eigenschappen
- PE plastic fles
- Voordelig
- In verschillende kleuren
- Inhoud van 500ml
- Met tuit
- Geschikt voor vaatwasser
- Een van de bestsellers
- Antileksysteem
Waarom voor dit product kiezen?
- Een merchandising die je sportieve klanten zal bevallen.
- Budgetvriendelijk en praktisch tegelijk!
Kenmerken
| Productcode: | 30742 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø7 x 17 cm |
| Gewicht: | 67 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1200 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 38 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.053 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 3.26 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Kleine bedrukte microvezelhanddoeken Microfiber Workout
Prijs vanaf: € 1,27
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Sporttassen met verstelbare schouderband bedrukken Sochi
Prijs vanaf: € 9,92
-
Yogamat met personaliseerbare hoes Namaste
Prijs vanaf: € 6,41
-
Sporttassen van 600D polyester met diverse vakken Vancouver
Prijs vanaf: € 11,47