2-in-1 convertible rugzak van gerecycled polyester voor 15" laptop
Code: 55752
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Gegraveerde lederen patch (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meereizen met een rugzak die zich aanpast aan je team
2-in-1 convertible rugzak van gerecycled polyester met RCS-certificering (Recycled Claim Standard). Gemaakt om makkelijk te wisselen tussen meetings en onderweg zijn. Je gebruikt ’m als laptoptas, schoudertas of rugzak, afhankelijk van het moment. Met verstelbare banden en een geïntegreerde handgreep voor prettig gebruik. Met een buitenvak voor snelle toegang, een binnenvak voor kleine accessoires en een laptopvak dat met de meeste apparaten tot 15" compatibel is. Een praktische optie voor onboarding, bedrijfsevents of merchandising met logo.
Eigenschappen
- 2-in-1 convertible laptoprugzak met drie draagmodi
- Laptopvak compatibel met de meeste laptops tot 15"
- Snel toegankelijk buitenvak en binnenvak voor accessoires
- Gerecycled polyester met RCS-certificering (Recycled Claim Standard)
Kenmerken
| Productcode: | 55752 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 40.5 x 8 x 29 cm |
| Gewicht: | 682 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Vinga |
| Intrastat code: | 4202 92 11 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 33 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.084 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gevoerde laptoptas van polyester 15,6 inch Corporate
Prijs vanaf: € 7,34
-
Klassieke laptoptassen met logo en trolleyband 15,6'' Chairman
Prijs vanaf: € 8,86
-
Laptoptas met korte hengsels en afneembare riem 16"
Prijs vanaf: € 8,43
-
Gevoerde laptoptassen met logo met 14” laptopvak GreyLine
Prijs vanaf: € 9,77
-
Kwalitatieve gerecyclede laptoptas 15,6" Getaway
Prijs vanaf: € 32,10
-
Laptoptas met voorvak van polyester 600D 15"
Prijs vanaf: € 5,56