Unisex kinder T-shirt van katoen met korte mouwen 150 g/m²
Code: 55817
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een T-shirt zodat je logo de kids overal vergezelt
Unisex kinder T-shirt van 100% katoen in single jersey, bedoeld voor dagelijks gebruik op school, in kampen en bij bedrijfsactiviteiten. De stof van 150 g/m² voelt zacht aan en biedt een goede balans tussen lichtheid en stevigheid. Met zijnaden voor een normale pasvorm en een gelijkmatigere afwerking. De ronde hals in 1x1-rib en de bijpassende necktape helpen de vorm te behouden na het wassen. Praktische optie om te bedrukken met logo voor familie-events of HR-activiteiten.
Eigenschappen
- Unisex kinder T-shirt met korte mouwen voor dagelijks gebruik
- 100% katoen single jersey met een gramgewicht van 150 g/m²
- Ronde hals in 1x1-rib en bijpassende necktape
- Zijnaden voor een normale pasvorm en een mooiere valling
Kenmerken
| Productcode: | 55817 |
| Minimale afname: | 55 stuks |
| Gewicht: | 150 gr |
| Materiaal: | 100% ringgesponnen katoen, single jersey 150 g/m² |
| Land van fabricage: | Bangladesh |
| Intrastat code: | 6109 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 31 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Maattabel
| 3-4 | 5-6 | 7-8 | 9-10 | 11-12 | |
|---|---|---|---|---|---|
| A (cm) | 45.0 | 49.0 | 53.0 | 57.0 | 61.0 |
| B (cm) | 32.0 | 35.0 | 39.0 | 43.0 | 46.0 |
Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
T-shirt in diverse kleuren van 100% katoen 150 g/m² Keya
Prijs vanaf: € 1,70
-
Unisex promotionele t-shirts SOL'S Regent 100% katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 2,80
-
Gepersonaliseerde unisex 100% katoenen T-shirt 190 g/m² SOL'S Imperial
Prijs vanaf: € 3,91
-
Gepersonaliseerde t-shirts van 150 g/m² biologisch katoen SOL'S Crusader
Prijs vanaf: € 3,61
-
Biologisch katoenen getailleerd unisex T-shirt SOL'S Pioneer 175 g/m²
Prijs vanaf: € 4,42
-
T-shirts laten bedrukken van gekaard katoen 150 g/m² THC Luanda
Prijs vanaf: € 2,42