>T-shirts laten bedrukken van gekaard katoen 150 g/m2 THC Luanda

T-shirts laten bedrukken van gekaard katoen 150 g/m2 THC Luanda

Code: 38250

Mooie unisex reclame T-shirts gemaakt van 150 g/m2 katoen. Je kunt deze reclame artikelen bedrukken om je bedrijf te promoten op beurzen en evenementen.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    1 Kleur (Aan een zijde)logo in één kleur
  •    2 Kleuren (Aan een zijde)tweekleurig logo
  •    3 Kleuren (Aan een zijde)driekleuren logo
  •    4 Kleuren (Aan een zijde)vier kleuren logo
  •    Full colour (Aan een zijde)
  •    Zonder opdruk
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

THC unisex t-shirt, buisvormig in normale snit en van 100% katoenen jersey breisel (150 g/m²) met gekaard katoengaren. 1x1 piqué kraag met dubbelgestikte gebreide versterkingsband onderaan de mouwen.

Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Strijk met maximaal 110º. Wassen in wasmachine. Maximale temperatuur 30º. Niet stomen. Gebruik geen droger. Gebruik geen bleek- of bleekproducten.

Kenmerken

Productcode:
Minimale afname:
Maat:
Gewicht:
Materiaal:
Capaciteit:
Land van fabricage:
Merk:
Intrastat code:
In onze collectie vanaf :


Verpakking

Individueel verpakkingstype::
Tussenverpakking::
Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 XSSMLXLXXL3XL
A (cm)67697274767982
B (cm)47505356596265

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie t-shirt korte mouwen rug
Positie: T-shirt Korte mouwen Rug
Maat: 280 x 200 mm
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 3 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen sleeve
Positie: T-shirt Korte mouwen Sleeve
Maat: 80 x 40 mm
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 3 kleuren
markeringspositie positie 3
Positie: Positie 3
Maat: 80 x 40 mm
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 3 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen borst
Positie: T-shirt Korte mouwen Borst
Maat: 280 x 200 mm
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 3 kleuren

Informatie over druktechnieken


Digitale transfer:

Digitale transfer is een drukmethode wat erg lijkt op transferdruk, maar in plaats van inkt op papier, wordt er een digitale printer gebruikt om CMYK-kleuren op een grote papierrol te printen, er gaat vervolgens een witte laag over het gekleurde gebied heen. Opgevolgd door lijm om de hechting op het gewenste item mogelijk te maken. De laatste stap in het proces is het aanbrengen van de transfer op het relatiegeschenk of promotieartikel doormiddel een drukmachine en warmte. Deze methode levert foto kwaliteit voor designs & logos. Het is duurder als transfer & zeefdruk maar compenseert met veel hogere kwaliteit op het eindproduct.

+ Foto kwaliteit designs & logos
+ Extreem gedetailleerd
+ Full colour en witte laag (CMYK kleuren)
- Door gebruik van CMYK-kleuren is Pantone kleuren niet mogelijk
- Duurder dan Transfer & zeefdruk methodes


Transferdruk:

Wat is transferdruk? Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Vooral bedoelt voor flexibele materialen zoals (paraplus, tassen en petten).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
-Slijt vaak sneller als normale zeefdruk


Textiel zeefdruk:

Textiel zeefdruk is in principe het normale zeefdruk proces maar met een gespecialiseerde machine voor exclusief textielproducten. Voor dit drukproces haal je een rakel over het belichte zeefdrukraam heen. Hierdoor zullen er kleine gaatjes ontstaan (Mazen) waar de inkt doorheen gedrukt wordt op het gewenste artikel. Door de Pantone kleuren wordt ook bij deze methode elke kleur apart gedrukt met verschillende zeefdrukramen. (Maximaal 8 kleuren). Deze drukmethode kan gebruikt worden om erg gedetailleerde afbeeldingen & logo´s te bedrukken. Zeefdruk geeft de mogelijkheid om op grote oppervlaktes te drukken, een budgetvriendelijke optie, speciaal voor Textielproducten zoals T-shirts & tassen.

+ Groot drukoppervlak voor platte items (T-shirts, Tassen etc.)
+ Pantone kleuren beschikbaar (Maximaal 8)
+ Zeefdruk 360 mogelijk voor cylinder items
- Hoe meer kleuren hoe duurder
- Heeft je logo meer dan 4 kleuren, dan is Digitale transfer of Digitale print een betere optie!

Actuele voorraadXSSMLXLXXL3XL
 Bruin4701559911.065976517213
 Bordeaux1.0908451.6171.6004.3411.568463
 Zwart14.29553.273183.291136.314102.82259.62216.320
 Blauw8.4458.94445.55156.25535.61915.962Niet op voorraad
 Rood1.9355.35430.09538.18812.855696998
 Wit50.329107.312156.173234.593164.47936.00215.177
 Grijs2.4045.11225.30616.14410.3264.2412.177
 Geel2.6246.74911.4719.2835.687241173
 Groen1.0102.3152.0921.9591.310650720
 Oranje207224Niet op voorraadNiet op voorraad2011.733243
 Roze356Niet op voorraad4.4253.3882.428465115
 Turkoois2.5593.9742.8833.4961.0141.544444
 Donkergrijs9335421.2871.234Niet op voorraad419886
 Paars6511.1231.117Niet op voorraad592Niet op voorraad14
 Koningsblauw4.74719.68941.76632.09116.1839.0464.863
 Fuchsia1.0495.3506.1184.4196.195561346
 Khaki804628931328818097
 Lichtgrijs2611.8032.9811.8601.6991.029353
 Lichtgroen1.3624.8034.0531.7852.864838289
 Ivoor1091.7642.5383.9192.348892183
 Gemarmerd grijs11Niet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad261030
 Cyaan blauw4139.96711.23110.0038.5142.685402
 MarineblauwNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad
 DonkerblauwNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad5.033
 Donkergroen83241.6904.2555191.497286
 Lichtblauw16372.0463.4802.9641.9941.487
 Donkergeel19472Niet op voorraadNiet op voorraad149516
 LichtrozeNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad13Niet op voorraad11
 Smaragdgroen3365946131.219372452218
 Honing52Niet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad9411085
 Lichtgeel3115125537931.044574238
 Zalm5436552.15986238628597
 Koraal214Niet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad107258171
 Lichtbruin5Niet op voorraadNiet op voorraad291Niet op voorraad107
 Ultramarijn blauw3.0831.430Niet op voorraad4.236260424823
 Lila45Niet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad167

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5
Digitale Transfer 6-8 6-8 6-8 6-8 6-8 7-9 8-10 9-11 9-11 10-12 12-14 13-15 18-20 Informatie opvragen
Transfer 6-8 6-8 6-8 6-8 6-8 7-9 8-10 9-11 9-11 10-12 12-14 13-15 18-20 Informatie opvragen
Zeefdruk 6-8 6-8 6-8 6-8 7-9 7-9 8-10 9-11 9-11 11-13 12-14 15-17 18-20 Informatie opvragen


Express verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5
Digitale Transfer 5-8 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 7-10 8-11 8-11 9-12 11-14 12-15 17-20 Informatie opvragen
Transfer 5-8 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 7-10 8-11 8-11 9-12 11-14 12-15 17-20 Informatie opvragen
Zeefdruk 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 6-9 7-10 8-11 8-11 10-13 11-14 14-17 17-20 Informatie opvragen

Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 3-5
> 15000 3-5
Digitale Transfer
≤ 500 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1500 8-10
≤ 2750 9-11
≤ 3500 10-12
≤ 5000 12-14
≤ 10000 13-15
≤ 15000 18-20
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1500 8-10
≤ 2750 9-11
≤ 3500 10-12
≤ 5000 12-14
≤ 10000 13-15
≤ 15000 18-20
> 15000 Informatie opvragen
Zeefdruk
≤ 250 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1500 8-10
≤ 2750 9-11
≤ 3500 11-13
≤ 5000 12-14
≤ 10000 15-17
≤ 15000 18-20
> 15000 Informatie opvragen


Express verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 2-5
> 15000 2-5
Digitale Transfer
≤ 500 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 9-12
≤ 5000 11-14
≤ 10000 12-15
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 9-12
≤ 5000 11-14
≤ 10000 12-15
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen
Zeefdruk
≤ 250 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 10-13
≤ 5000 11-14
≤ 10000 14-17
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen

Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews