>T-shirt BANGKOK

Gekaarde katoenen unisex T-shirts 190gsm THC Ankara

Code: 38255

Laat je team stralen in deze katoenen T-shirts. Ze zullen deze promotie artikelen met logo graag dragen, wat goed is voor je merkzichtbaarbeid. Diverse kleuren.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    1 Kleur (Aan een kant)logo in één kleur
  •    2 Kleuren (Aan een kant)tweekleurig logo
  •    3 Kleuren (Aan een kant)driekleuren logo
  •    4 Kleuren (Aan een kant)vier kleuren logo
  •    Full colour (Aan een kant)
  •    Zonder opdruk
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

THC unisex t-shirt, buisvormig in normale snit van 100% katoenen jersey breisel (190 g/m²) met gekaard katoengaren. Hij heeft een 1x1 geribbelde kraag met gebreide verstevigingsband, dubbele naad op de mouwen aan de onderkant.

Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Strijk met maximaal 110º. Wassen in wasmachine. Maximale temperatuur 30º. Niet stomen. Gebruik geen droger. Gebruik geen bleek- of bleekproducten.

Kenmerken

Productcode:
Minimale afname:
Gewicht:
Materiaal:
Land van fabricage:
Merk:
Intrastat code:
In onze collectie vanaf :


Verpakking

Individueel verpakkingstype::
Tussenverpakking::
Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 XSSMLXLXXL3XL
A (cm)67697274767982
B (cm)47505356596265

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie t-shirt korte mouwen rug
Positie: T-shirt Korte mouwen Rug
Maat: 280 x 200 mm
Borduren (tot 240cm2): maximaal 12 kleuren
Borduren 3D: maximaal 12 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen rug
Positie: T-shirt Korte mouwen Rug
Maat: 290 x 200 mm
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 4 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen rug
Positie: T-shirt Korte mouwen Rug
Maat: 300 x 350 mm
Digitale druk (tot 1200cm2): Full colour
markeringspositie t-shirt korte mouwen sleeve
Positie: T-shirt Korte mouwen Sleeve
Maat: 80 x 40 mm
Borduren (tot 6cm2): maximaal 12 kleuren
Borduren 3D: maximaal 12 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 4 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen borst
Positie: T-shirt Korte mouwen Borst
Maat: 280 x 200 mm
Borduren (tot 240cm2): maximaal 12 kleuren
Borduren 3D: maximaal 12 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen borst
Positie: T-shirt Korte mouwen Borst
Maat: 290 x 200 mm
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 4 kleuren
markeringspositie t-shirt korte mouwen borst
Positie: T-shirt Korte mouwen Borst
Maat: 300 x 350 mm
Digitale druk (tot 1200cm2): Full colour
markeringspositie positie 8
Positie: Positie 8
Maat: 80 x 40 mm
Zeefdruk: maximaal 4 kleuren

Informatie over druktechnieken


Borduren:

Borduren, een klassieke methode waarbij diverse steken worden gecombineerd om een afbeelding of het logodesign te creëren. Voornamelijk gebruikt voor petten, Poloshirts, tassen en diverse andere textielproducten. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het product wordt dan onder een grote naaimachine geplaats waarbij de borduurkoppen tot 12 naalden kunnen bevatten. Dit houdt in dat maximaal 15 kleuren in één keer geborduurd kunnen worden. Het resultaat geeft een luxe en professionele uitstraling!

+ Luxe uitstraling
+ Duurzame drukmethode
+ Tot 15 kleuren te printen
- Hoe groter het gewenste design/logo, hoe duurder het wordt.
- Geen precieze Pantone kleuren


3D-Borduurwerk:

3D-Borduurwerk (reliëfborduurwerk), is erg vergelijkbaar met het conventionele borduren maar met deze specifieke procedure is het net wat anders. Het belangrijkste verschil tussen standaardborduurwerk en 3D-borduurwerk is dat er een schuimstof op het kledingstuk wordt geplaatst voordat de draden over de bovenkant worden geborduurd. Dit geeft een verhoogd 3D-effect waardoor uw merk nog meer zichtbaarheid krijgt. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het geeft een mooi afgewerkt resultaat en is daarnaast erg duurzaam. De methode werkt het best op petten, hoodies en sweaters.

+ Uitstekende hoge kwaliteit finish
+ Verhoogd 3-D effect
+ Stijlvol
- Complexe designs zijn lastig om precies te reproduceren
- Door de setup kosten is het aangeraden om niet in kleine aantallen te bestellen


Digitale transfer:

Digitale transfer is een drukmethode wat erg lijkt op transferdruk, maar in plaats van inkt op papier, wordt er een digitale printer gebruikt om CMYK-kleuren op een grote papierrol te printen, er gaat vervolgens een witte laag over het gekleurde gebied heen. Opgevolgd door lijm om de hechting op het gewenste item mogelijk te maken. De laatste stap in het proces is het aanbrengen van de transfer op het relatiegeschenk of promotieartikel doormiddel een drukmachine en warmte. Deze methode levert foto kwaliteit voor designs & logos. Het is duurder als transfer & zeefdruk maar compenseert met veel hogere kwaliteit op het eindproduct.

+ Foto kwaliteit designs & logos
+ Extreem gedetailleerd
+ Full colour en witte laag (CMYK kleuren)
- Door gebruik van CMYK-kleuren is Pantone kleuren niet mogelijk
- Duurder dan Transfer & zeefdruk methodes


Transferdruk:

Wat is transferdruk? Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Vooral bedoelt voor flexibele materialen zoals (paraplus, tassen en petten).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
-Slijt vaak sneller als normale zeefdruk


Textiel zeefdruk:

Textiel zeefdruk is in principe het normale zeefdruk proces maar met een gespecialiseerde machine voor exclusief textielproducten. Voor dit drukproces haal je een rakel over het belichte zeefdrukraam heen. Hierdoor zullen er kleine gaatjes ontstaan (Mazen) waar de inkt doorheen gedrukt wordt op het gewenste artikel. Door de Pantone kleuren wordt ook bij deze methode elke kleur apart gedrukt met verschillende zeefdrukramen. (Maximaal 8 kleuren). Deze drukmethode kan gebruikt worden om erg gedetailleerde afbeeldingen & logo´s te bedrukken. Zeefdruk geeft de mogelijkheid om op grote oppervlaktes te drukken, een budgetvriendelijke optie, speciaal voor Textielproducten zoals T-shirts & tassen.

+ Groot drukoppervlak voor platte items (T-shirts, Tassen etc.)
+ Pantone kleuren beschikbaar (Maximaal 8)
+ Zeefdruk 360 mogelijk voor cylinder items
- Hoe meer kleuren hoe duurder
- Heeft je logo meer dan 4 kleuren, dan is Digitale transfer of Digitale print een betere optie!


Digitale print textiel:

Digitale Textiel print is een printmethode die volledig digitaal werkt, denk aan de printer thuis, maar dan op industriële grootte. Op een speciale UV-digitale printer wordt de opdruk direct op het artikel gedrukt. Alles wordt in full colour geprint (CMYK) maar garandeert geen Pantone kleur. Een erg goede methode voor designs met verschillende kleuren en kleur degradaties. Digitaal printen wordt het meest gebruikt voor het printen op vlakke oppervlakken, aangezien de afstand van de printkop tot het item vast is. Digitale print zorgt voor een fotokwaliteit print in volle kleur. Deze machine is gespecialiseerd in digitale prints voor diverse textielproducten.

+ Fotokwaliteit
+Full colour (CMYK) & witte prints mogelijk
+ Grote print oppervlakken
+ Exclusief voor textiel digitale prints

Actuele voorraadXSSMLXLXXL3XL
 Bordeaux97352281353191181428
 Zwart3.7396.22424.60236.99127.06812.5071.912
 Blauw98Niet op voorraad180908236493
 Rood9.48215.4714.9253.3877864482
 Wit2.53527.07727.95925.25715.7763.6641.308
 Grijs8144.3315.3497.9346.7386611.576
 Geel3423611.5511.0761.494164320
 Groen2301.37480860698975231
 Oranje35Niet op voorraadNiet op voorraad37019944104
 Roze6551.66844892166621444
 Turkoois3093339331.652487566190
 Donkergrijs6111.4591.2533.3712.2761.589413
 Koningsblauw6539191.9791.6011.970627143
 Lichtgroen6211.1742.4242.6142.102733179
 Cyaan blauw2004051.9111.872176453245
 Koraal291279247146267278124
 Lichtbruin24736220Niet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad85
 Lila1532831244167152154

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7
Digitale druk (tot 1200cm2) Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen
Borduren (tot 240cm2) 9-11 9-11 9-11 9-11 11-13 11-13 13-15 14-16 14-16 17-19 19-21 33-35 45-47 Informatie opvragen
Borduren 3D 10-12 10-12 10-12 10-12 12-14 12-14 14-16 15-17 15-17 19-21 21-23 36-38 49-51 Informatie opvragen
Digitale Transfer 8-10 8-10 8-10 8-10 8-10 9-11 10-12 11-13 11-13 12-14 14-16 15-17 20-22 Informatie opvragen
Transfer 8-10 8-10 8-10 8-10 8-10 9-11 10-12 11-13 11-13 12-14 14-16 15-17 20-22 Informatie opvragen
Zeefdruk 8-10 8-10 8-10 8-10 9-11 9-11 10-12 11-13 11-13 13-15 14-16 17-19 20-22 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2) 9-11 9-11 9-11 9-11 9-11 9-11 10-12 10-12 11-13 12-14 13-15 18-20 22-24 Informatie opvragen


Express verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5
Digitale druk (tot 1200cm2) Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen
Borduren (tot 240cm2) 6-9 6-9 6-9 6-9 8-11 8-11 10-13 11-14 11-14 14-17 16-19 30-33 42-45 Informatie opvragen
Borduren 3D 7-10 7-10 7-10 7-10 9-12 9-12 11-14 12-15 12-15 16-19 18-21 33-36 46-49 Informatie opvragen
Digitale Transfer 5-8 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 7-10 8-11 8-11 9-12 11-14 12-15 17-20 Informatie opvragen
Transfer 5-8 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 7-10 8-11 8-11 9-12 11-14 12-15 17-20 Informatie opvragen
Zeefdruk 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 6-9 7-10 8-11 8-11 10-13 11-14 14-17 17-20 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2) 6-9 6-9 6-9 6-9 6-9 6-9 7-10 7-10 8-11 9-12 10-13 15-18 19-22 Informatie opvragen

Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 5-7
> 15000 5-7
Digitale druk (tot 1200cm2)
≤ 15000 Informatie opvragen
> 15000 Informatie opvragen
Borduren (tot 240cm2)
≤ 250 9-11
≤ 1000 11-13
≤ 1500 13-15
≤ 2750 14-16
≤ 3500 17-19
≤ 5000 19-21
≤ 10000 33-35
≤ 15000 45-47
> 15000 Informatie opvragen
Borduren 3D
≤ 250 10-12
≤ 1000 12-14
≤ 1500 14-16
≤ 2750 15-17
≤ 3500 19-21
≤ 5000 21-23
≤ 10000 36-38
≤ 15000 49-51
> 15000 Informatie opvragen
Digitale Transfer
≤ 500 8-10
≤ 1000 9-11
≤ 1500 10-12
≤ 2750 11-13
≤ 3500 12-14
≤ 5000 14-16
≤ 10000 15-17
≤ 15000 20-22
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 8-10
≤ 1000 9-11
≤ 1500 10-12
≤ 2750 11-13
≤ 3500 12-14
≤ 5000 14-16
≤ 10000 15-17
≤ 15000 20-22
> 15000 Informatie opvragen
Zeefdruk
≤ 250 8-10
≤ 1000 9-11
≤ 1500 10-12
≤ 2750 11-13
≤ 3500 13-15
≤ 5000 14-16
≤ 10000 17-19
≤ 15000 20-22
> 15000 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2)
≤ 1000 9-11
≤ 2000 10-12
≤ 2750 11-13
≤ 3500 12-14
≤ 5000 13-15
≤ 10000 18-20
≤ 15000 22-24
> 15000 Informatie opvragen


Express verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 2-5
> 15000 2-5
Digitale druk (tot 1200cm2)
≤ 15000 Informatie opvragen
> 15000 Informatie opvragen
Borduren (tot 240cm2)
≤ 250 6-9
≤ 1000 8-11
≤ 1500 10-13
≤ 2750 11-14
≤ 3500 14-17
≤ 5000 16-19
≤ 10000 30-33
≤ 15000 42-45
> 15000 Informatie opvragen
Borduren 3D
≤ 250 7-10
≤ 1000 9-12
≤ 1500 11-14
≤ 2750 12-15
≤ 3500 16-19
≤ 5000 18-21
≤ 10000 33-36
≤ 15000 46-49
> 15000 Informatie opvragen
Digitale Transfer
≤ 500 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 9-12
≤ 5000 11-14
≤ 10000 12-15
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 9-12
≤ 5000 11-14
≤ 10000 12-15
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen
Zeefdruk
≤ 250 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 10-13
≤ 5000 11-14
≤ 10000 14-17
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2)
≤ 1000 6-9
≤ 2000 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 9-12
≤ 5000 10-13
≤ 10000 15-18
≤ 15000 19-22
> 15000 Informatie opvragen

Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews