Wit T-shirt met korte mouwen en ronde hals 150 g/m²
Code: 56430
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Digitale full colour transferdruk (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Jouw T-shirt zodat het logo duidelijk zichtbaar is op events
T-shirt voor volwassenen met korte mouwen van 100% katoen in single jersey, met een zachte feel en een afwerking voor dagelijks gebruik. De tubulaire uitvoering helpt de stof mooi gelijk te laten vallen en maakt bedrukken op het lijf van het shirt makkelijker. Met ronde hals in 1x1 rib en bijpassende nektape, details die de duurzaamheid op lange termijn verbeteren. Handige keuze voor interne outfits, beurzen, merkacties of kleding voor personeel.
Eigenschappen
- T-shirt voor volwassenen met korte mouwen en zachte feel
- Single jersey katoen en tubulaire stof zonder zijnaden
- Ronde hals in 1x1 rib met bijpassende nektape
Kenmerken
| Productcode: | 56430 |
| Minimale afname: | 50 |
| Gewicht: | 150 gr |
| Materiaal: | 100% ringgesponnen katoen, single jersey 150 g/m² |
| Land van fabricage: | Bangladesh |
| Intrastat code: | 6109 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 |
| Tussenverpakking:: | 10 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 32 x 39 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Maattabel
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A (cm) | 69.0 | 71.0 | 73.0 | 75.0 | 77.0 | 79.0 | 81.0 |
| B (cm) | 48.0 | 50.0 | 54.0 | 58.0 | 62.0 | 66.0 | 70.0 |
Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
T-shirt in diverse kleuren van 100% katoen 150 g/m² Keya
Prijs vanaf: € 1,70
-
Unisex promotionele t-shirts SOL'S Regent 100% katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 2,80
-
Gepersonaliseerde unisex 100% katoenen T-shirt 190 g/m² SOL'S Imperial
Prijs vanaf: € 3,91
-
Gepersonaliseerde t-shirts van 150 g/m² biologisch katoen SOL'S Crusader
Prijs vanaf: € 3,61
-
Biologisch katoenen getailleerd unisex T-shirt SOL'S Pioneer 175 g/m²
Prijs vanaf: € 4,42
-
T-shirts laten bedrukken van gekaard katoen 150 g/m² THC Luanda
Prijs vanaf: € 2,42