Kinder T-shirt van katoen single jersey korte mouw 150 g/m²
Code: 55815
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van het T-shirt een drager van je merk voor events
Unisex kinder T-shirt met korte mouwen van 100% katoen in single jersey 150 g/m², gemaakt voor comfortabel en gelijkmatig dagelijks gebruik. Met zijnaden voor een stabiele pasvorm en een strakkere afwerking. De ronde hals in 1x1-rib blijft in vorm bij gebruik, en de nekband in dezelfde kleur verstevigt het gedeelte voor extra duurzaamheid. Een praktische optie voor teamkleding, schoolactiviteiten, bedrijfsevenementen met gezinnen of merchandisingacties met logo.
Eigenschappen
- Unisex kinder T-shirt met korte mouwen voor dagelijks gebruik
- Katoen single jersey 150 g/m² met zachte feel
- Ronde hals in 1x1-rib en nekband in dezelfde kleur
- Zijnaden voor een stabielere pasvorm
Kenmerken
| Productcode: | 55815 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Gewicht: | 150 gr |
| Materiaal: | 100% ringgesponnen katoen, single jersey 150 g/m² |
| Land van fabricage: | Bangladesh |
| Intrastat code: | 6109 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 31 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Maattabel
| 3-4 | 5-6 | 7-8 | 9-10 | 11-12 | |
|---|---|---|---|---|---|
| A (cm) | 45.0 | 49.0 | 53.0 | 57.0 | 61.0 |
| B (cm) | 32.0 | 35.0 | 39.0 | 43.0 | 46.0 |
Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
T-shirt in diverse kleuren van 100% katoen 150 g/m² Keya
Prijs vanaf: € 1,70
-
Unisex promotionele t-shirts SOL'S Regent 100% katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 2,80
-
Gepersonaliseerde unisex 100% katoenen T-shirt 190 g/m² SOL'S Imperial
Prijs vanaf: € 3,91
-
Gepersonaliseerde t-shirts van 150 g/m² biologisch katoen SOL'S Crusader
Prijs vanaf: € 3,61
-
Biologisch katoenen getailleerd unisex T-shirt SOL'S Pioneer 175 g/m²
Prijs vanaf: € 4,42
-
T-shirts laten bedrukken van gekaard katoen 150 g/m² THC Luanda
Prijs vanaf: € 2,42