Heren T-shirt van katoenen tricot met korte mouwen 180 g/m² Roly Corgi
Code: 54411
Geef je stijl een boost met dit T-shirt met korte mouwen, gecombineerd met een acid-wash afwerking en een geribde ronde hals. Een verfijnde, moderne look.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Borduren (Aan een kant)
- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Dit heren T-shirt met korte mouwen is afgewerkt met een stijlvolle zuurwas voor een unieke uitstraling. De 1x1 geribde ronde hals en de tone-on-tone deksteek zorgen voor een mooie en verzorgde afwerking. Perfect voor een casual en comfortabele look.
Kenmerken
| Productcode: | 54411 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Gewicht: | 240 gr |
| Materiaal: | Enkels jerseytricot 100% katoen, 180 g/m2 |
| Land van fabricage: | Bangladesh |
| Merk: | Roly |
| Intrastat code: | 6109 10 00 |
| Geslacht: | Man |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 56 x 26 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
T-shirt in diverse kleuren van 100% katoen 150 g/m² Keya
Prijs vanaf: € 1,70
-
Unisex promotionele t-shirts SOL'S Regent 100% katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 2,80
-
Gepersonaliseerde unisex 100% katoenen T-shirt 190 g/m² SOL'S Imperial
Prijs vanaf: € 3,91
-
Gepersonaliseerde t-shirts van 150 g/m² biologisch katoen SOL'S Crusader
Prijs vanaf: € 3,61
-
Biologisch katoenen getailleerd unisex T-shirt SOL'S Pioneer 175 g/m²
Prijs vanaf: € 4,42
-
T-shirts laten bedrukken van gekaard katoen 150 g/m² THC Luanda
Prijs vanaf: € 2,42