Dames T-shirt van katoen met ronde hals 150 g/m²
Code: 55816
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je team opvallen met een T-shirt met logo
Dames T-shirt met korte mouwen van 100% single jersey katoen 150 g/m², bedoeld voor dagelijks gebruik in zakelijke omgevingen. De zijnaden helpen de vorm te behouden en zorgen voor een comfortabele, vrouwelijke pasvorm. De ronde hals in 1x1 rib geeft een nette afwerking, terwijl het bijpassende nektape aan de binnenkant extra stevigheid biedt. Een veelzijdig kledingstuk om met je logo te bedrukken en te gebruiken voor events, merkacties, winkeluniformen of interne campagnes.
Eigenschappen
- Dames T-shirt met korte mouwen en vrouwelijke pasvorm
- Single jersey katoen 150g/m2 met zachte feel
- Ronde hals in 1x1 rib en bijpassend nektape
- Zijnaden voor een betere pasvorm en een uniforme afwerking
Kenmerken
| Productcode: | 55816 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Gewicht: | 150 gr |
| Materiaal: | 100% ringgesponnen katoen, single jersey 150 g/m² |
| Land van fabricage: | Bangladesh |
| Intrastat code: | 6109 10 00 |
| Geslacht: | Vrouw |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 52 x 30 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Maattabel
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A (cm) | 62.0 | 64.0 | 66.0 | 68.0 | 69.0 | 70.0 |
| B (cm) | 41.0 | 44.0 | 47.0 | 50.0 | 54.0 | 57.0 |
Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
T-shirt in diverse kleuren van 100% katoen 150 g/m² Keya
Prijs vanaf: € 1,70
-
Unisex promotionele t-shirts SOL'S Regent 100% katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 2,80
-
Gepersonaliseerde unisex 100% katoenen T-shirt 190 g/m² SOL'S Imperial
Prijs vanaf: € 3,91
-
Gepersonaliseerde t-shirts van 150 g/m² biologisch katoen SOL'S Crusader
Prijs vanaf: € 3,61
-
Biologisch katoenen getailleerd unisex T-shirt SOL'S Pioneer 175 g/m²
Prijs vanaf: € 4,42
-
T-shirts laten bedrukken van gekaard katoen 150 g/m² THC Luanda
Prijs vanaf: € 2,42