Dames T-shirt van katoen met korte mouwen 150 g/m²
Code: 55814
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk opvallen op elk event met een T-shirt
Dames T-shirt met korte mouwen van zacht katoen in single jersey van 150 g/m². De zijnaden helpen de vorm te behouden en de vrouwelijke pasvorm is bedoeld voor dagelijks gebruik. De ronde hals in 1x1 rib zorgt voor extra stevigheid bij veel dragen, terwijl de nekband in dezelfde kleur de afwerking aan de binnenkant verbetert. Een veelzijdig kledingstuk voor teams, merchandisingacties of werkkleding op beurzen en events met jouw logo.
Eigenschappen
- Dames T-shirt met korte mouwen en getailleerde pasvorm
- Katoen single jersey 150 g/m2, zacht en egaal
- Ronde hals 1x1 rib met nekband in dezelfde kleur
- Zijnaden voor een betere valling en afwerking
Kenmerken
| Productcode: | 55814 |
| Minimale afname: | 45 stuks |
| Gewicht: | 150 gr |
| Materiaal: | 100% ringgesponnen katoen, single jersey 150 g/m² |
| Land van fabricage: | Bangladesh |
| Intrastat code: | 6109 10 00 |
| Geslacht: | Vrouw |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 52 x 30 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Maattabel
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A (cm) | 62.0 | 64.0 | 66.0 | 68.0 | 69.0 | 70.0 |
| B (cm) | 41.0 | 44.0 | 47.0 | 50.0 | 54.0 | 57.0 |
Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
T-shirt in diverse kleuren van 100% katoen 150 g/m² Keya
Prijs vanaf: € 1,70
-
Unisex promotionele t-shirts SOL'S Regent 100% katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 2,80
-
Gepersonaliseerde unisex 100% katoenen T-shirt 190 g/m² SOL'S Imperial
Prijs vanaf: € 3,91
-
Gepersonaliseerde t-shirts van 150 g/m² biologisch katoen SOL'S Crusader
Prijs vanaf: € 3,61
-
Biologisch katoenen getailleerd unisex T-shirt SOL'S Pioneer 175 g/m²
Prijs vanaf: € 4,42
-
T-shirts laten bedrukken van gekaard katoen 150 g/m² THC Luanda
Prijs vanaf: € 2,42