Set strandtas, toilettas en pareo van katoen 180 g/m²
Code: 55871
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de handdoek)

- 2 Kleuren (Op de tas)

- 3 Kleuren (Op de tas)

- 4 Kleuren (Op de tas)

- Zeefdruktransfer (Op de tas)
- Digitale kleuren transfer (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk bij elke trip opvallen met deze tassenset
Set van tas, toilettas en pareo, grotendeels gemaakt van katoen 180 g/m². Bedoeld voor onderweg en voor dagen met events in de buitenlucht. De tas heeft een bodemvouw voor extra inhoud, lange handgrepen van gevlochten katoenen koord en twee voorvakken van mesh om spullen die je vaak nodig hebt snel te pakken. De bijpassende pareo is zacht, met een gekleurde basis, witte strepen en franjes aan de uiteinden. De toilettas heeft een hoofdvak met ritssluiting. Aanrader voor zomercampagnes, bedrijfsreizen of merkpromoties.
Eigenschappen
- Set strandtas, toilettas en pareo met bijpassend streepdessin
- Katoenen tas met bodemvouw, lange handgrepen en gevlochten koord
- Twee mesh voorvakken voor snelle toegang
- Toilettas met ritssluiting en pareo met franjes
Kenmerken
| Productcode: | 55871 |
| Minimale afname: | 15 stuks |
| Maat: | 45 x 40 x 5 cm |
| Gewicht: | 495 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 6214 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 600 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 42 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Pareo handdoek in diverse kleuren met badstof decoratie Pareo Maui
Prijs vanaf: € 6,90
-
Katoen en polyester strandlaken bedrukken Pareo Fouta Mallorca
Prijs vanaf: € 3,44
-
Gekleurde katoenen hamamdoeken laten personaliseren Ibiza
Prijs vanaf: € 5,48
-
Microvezel strandlaken voor klanten 250 g/m2 Beachclub
Prijs vanaf: € 3,26
-
Strandhanddoek van katoen en polyester, 90x180 cm, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 3,67
-
Grote tweekleurige katoenen strandlaken 150x210cm en 140 g/m2 Mat XL
Prijs vanaf: € 8,25