Rugzak met koordjes enkatoenen handdoek 170 g/m²
Code: 55777
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de tas)

- 2 Kleuren (Op de tas)

- 3 Kleuren (Op de tas)

- 4 Kleuren (Op de tas)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
20
-
40
-
100
-
200
-
400
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo verder reizen met deze pareo-rugzak
Rugzak met koordjes met pareo van gerecycled katoen van 170 g/m², met een bijpassend ontwerp in één kleur. De pareo heeft een speciale vouw, zodat je hem in de rugzak met koordjes zelf kunt opbergen. Zo neem je hem makkelijk mee en berg je hem op, zonder bijna ruimte in te nemen. Het buitenlabel heeft het kenmerk voor gerecycled katoen, zodat je het materiaal snel herkent. Een praktische oplossing voor merkacties in de zomer, loyaliteitscampagnes of merchandising bij outdoor evenementen en teamactiviteiten.
Eigenschappen
- 2-in-1 rugzak met koordjes met geïntegreerde opgevouwen pareo
- Gerecycled katoen met een gewicht van 170 g/m2 en zachte feel
- Bijpassend ontwerp in één kleur voor pareo en rugzak
Kenmerken
| Productcode: | 55777 |
| Minimale afname: | 20 stuks |
| Maat: | 180 x 90 cm |
| Gewicht: | 400 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 6214 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 540 stuks |
| Tussenverpakking:: | 15 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 64 x 42 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Pareo handdoek in diverse kleuren met badstof decoratie Pareo Maui
Prijs vanaf: € 6,90
-
Katoen en polyester strandlaken bedrukken Pareo Fouta Mallorca
Prijs vanaf: € 3,44
-
Gekleurde katoenen hamamdoeken laten personaliseren Ibiza
Prijs vanaf: € 5,48
-
Microvezel strandlaken voor klanten 250 g/m2 Beachclub
Prijs vanaf: € 3,26
-
Strandhanddoek van katoen en polyester, 90x180 cm, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 3,67
-
Grote tweekleurige katoenen strandlaken 150x210cm en 140 g/m2 Mat XL
Prijs vanaf: € 8,25