Pareo handdoek van katoen en polyester in één kleur 170 g/m²
Code: 50784
Lichtgewicht en zachte pareo zonder lusstructuur van katoen en polyester. Met dit artikel promoten medewerkers en klanten jouw bedrijf de hele zomer lang.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Pareo zonder lusstructuur, gemaakt van 70% katoen en 30% polyester
Kenmerken
| Productcode: | 50784 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 90 x 180 cm |
| Gewicht: | 276 gr |
| Materiaal: | Katoen / Polyester |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 6214 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 4 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 61 x 31 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.85 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Microvezel strandlaken voor klanten 250 g/m2 Beachclub
Prijs vanaf: € 3,26
-
Pareo strandlaken bedrukken met logo met strepen Pareo Athens
Prijs vanaf: € 9,80
-
Katoen en polyester strandlaken bedrukken Pareo Fouta Mallorca
Prijs vanaf: € 3,44
-
Pareo handdoek in diverse kleuren met badstof decoratie Pareo Maui
Prijs vanaf: € 6,79
-
Strandhanddoek van katoen en polyester, 90x180 cm, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 3,67
-
Pareo van gerecycled katoen en polyester in diverse kleuren 150 g/m²
Prijs vanaf: € 2,48