Grote pareo handdoek van gerecycled katoen met witte franjes 145 g/m²
Code: 50783
Pareo handdoek zonder lusstructuur, Gemaakt van een mix van gerecycled katoen en polyester. Het lichte en veelzijdige ontwerp biedt diverse bedrukkingsopties.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Pareo zonder lusstructuur, gemaakt van gerecycled katoen van 145 g/m² en polyester
Kenmerken
| Productcode: | 50783 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 140 x 180 cm |
| Gewicht: | 360 gr |
| Materiaal: | Gerecycled katoen / polyester |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 6214 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 38 x 18 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Microvezel strandlaken voor klanten 250 g/m2 Beachclub
Prijs vanaf: € 3,26
-
Pareo strandlaken bedrukken met logo met strepen Pareo Athens
Prijs vanaf: € 9,80
-
Katoen en polyester strandlaken bedrukken Pareo Fouta Mallorca
Prijs vanaf: € 3,44
-
Pareo handdoek in diverse kleuren met badstof decoratie Pareo Maui
Prijs vanaf: € 6,79
-
Strandhanddoek van katoen en polyester, 90x180 cm, 180 g/m²
Prijs vanaf: € 3,67
-
Pareo van gerecycled katoen en polyester in diverse kleuren 150 g/m²
Prijs vanaf: € 2,48