Zaaikit met potjes en substraat van kokosvezel
Code: 56302
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van deze zaaikit een detail dat je deelt en onthoudt
Zaaikit met potjes en substraat van kokosvezel om in een paar stappen een kleine bloemenkweek te starten. Inclusief geperste kokosvezelaarde en een mix van wildebloemenzaden zoals cosmos, coreopsis, viooltjes en klokjesbloemen. Eenvoudige en schone voorbereiding: maak het substraat vochtig, zaai en geef regelmatig water. Handig voor bureaus, recepties of gemeenschappelijke ruimtes. Een passende optie voor brandingacties op beurzen, onboarding of seizoenscampagnes.
Eigenschappen
- Zaaikit met gevarieerde mix van wilde bloemen
- Inclusief potjes en substraat van kokosvezel, makkelijk klaar te maken
- Eenvoudig in gebruik voor merkacties bij events en op kantoor
Kenmerken
| Productcode: | 56302 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 7.6 x 7.6 x 7.6 cm |
| Gewicht: | 135 gr |
| Materiaal: | Pinehout (dennenhout) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 1209 30 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 32 x 24.8 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.025 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 248 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bloempot met zonnebloempitten Girasol
Prijs vanaf: € 1,16
-
Bloemzaden in kraft envelop Flower Seed Bee
Prijs vanaf: € 0,96
-
Gepersonaliseerde terracotta ''vergeet me niet'' potten Myosotis
Prijs vanaf: € 1,16
-
Terracotta pot met muntzaadjes en grondtablet inbegrepen
Prijs vanaf: € 1,16
-
Witte terracotta pot met cactuszaden en substraat Cactus
Prijs vanaf: € 1,49
-
Combinatie van 2 geschenkpotten met munt- en peterseliezaadjes
Prijs vanaf: € 1,75