Kweekset voor microgroenten met kokosvezel
Code: 56305
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een kweekset die jouw merk onderdeel maakt van elke dag
Kweekset met kokosvezelsubstraat om microgroenten op weinig ruimte te kweken, met een eenvoudig proces. Je krijgt het substraat dat klaar is om te hydrateren en te zaaien, zodat je ook zonder ervaring makkelijk kunt starten. Het doosformaat houdt je werkplek netjes en is handig om te verzenden of persoonlijk te overhandigen. Microgroenten oogst je jong, waardoor dit goed past bij initiatieven rond welzijn binnen bedrijven en bij kleine attenties voor interne events of loyaliteitscampagnes.
Eigenschappen
- Kweekset voor microgroenten voor bedrijfsacties
- Kokosvezelsubstraat klaar om te hydrateren en direct te zaaien
- Handig doosformaat om uit te delen op events of op kantoor
Kenmerken
| Productcode: | 56305 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 7.6 x 7.6 x 7.6 cm |
| Gewicht: | 135 gr |
| Materiaal: | Pinehout (dennenhout) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 1209 30 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 32 x 24.8 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.025 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.48 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bloempot met zonnebloempitten Girasol
Prijs vanaf: € 1,16
-
Bloemzaden in kraft envelop Flower Seed Bee
Prijs vanaf: € 0,96
-
Gepersonaliseerde terracotta ''vergeet me niet'' potten Myosotis
Prijs vanaf: € 1,16
-
Terracotta pot met muntzaadjes en grondtablet inbegrepen
Prijs vanaf: € 1,16
-
Witte terracotta pot met cactuszaden en substraat Cactus
Prijs vanaf: € 1,49
-
Combinatie van 2 geschenkpotten met munt- en peterseliezaadjes
Prijs vanaf: € 1,75