Polyester waaier met bamboe spijlen en draagkoord
Code: 55928
Promotionele waaier met verstelbaar koord en metalen karabijnhaak: je draagt hem om je nek en deelt hem uit op events met je logo voor zichtbaarheid.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk bewegen met een waaier op beurzen en evenementen
Stevige polyester waaier met flexibele bamboe spijlen, bedoeld om mee te nemen en dagelijks te gebruiken op warme dagen. Met een bijpassend verstelbaar koord, zodat je hem bij de hand houdt en minder snel kwijtraakt tijdens events of onderweg. Groot oppervlak om te bedrukken met logo, handig voor beurzen, zomercampagnes of welkomstacties op kantoor.
Eigenschappen
- Polyester waaier met flexibele bamboe spijlen
- Bijpassend verstelbaar koord om hem altijd bij de hand te hebben
- Bedoeld voor evenementen, ontvangsten en zomercampagnes
Kenmerken
| Productcode: | 55928 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 38 x 21 cm |
| Gewicht: | 40 gr |
| Materiaal: | Bamboe / polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6307 90 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 9600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 23 x 43 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
RPET waaier in meerdere kleuren met te bedrukken houten handvat
Prijs vanaf: € 1,47
-
Waaier met Bamboe spijlen met naturelkleurige stof
Prijs vanaf: € 0,83
-
Handwaaier van hout en polyester Woodster
Prijs vanaf: € 1,37
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 0,61