Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Code: 52051
Best seller
Scoor in zomeracties en buitenpromoties met deze klassieke en personaliseerbare waaier met bamboe spijlen en lichte polyesterstof.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het houten staafje)

- Lasergravering (Op het houten staafje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Ventilator met bamboestaven en polyester stof.
Kenmerken
| Productcode: | 52051 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 38 x 21 x 2.5 cm |
| Gewicht: | 25 gr |
| Materiaal: | Polyester, bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6307 90 98 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 10000 |
| Tussenverpakking:: | 100 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39.5 x 71.5 x 26.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.075 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
Kleurrijke polyesterstof waaier, houten spijlen voor
Prijs vanaf: € 0,99
-
Houten en polyester waaier in vele kleuren met doosje
Prijs vanaf: € 1,19
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren Colors
Prijs vanaf: € 0,45
-
Houten waaier in regenboogkleurige polyesterstof
Prijs vanaf: € 2,08