Handwaaier van hout en polyester Woodster
Code: 33142
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Op het houten staafje)
-
2 Kleuren (Op het houten staafje)
- Lasergravering (Op het houten staafje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Waaier van hout en polyester: je nieuwe voordelige promotiepartner
Maak indruk op je klanten en werknemers met deze stijlvolle en functionele Woodster-waaier, het ideale relatiegeschenk voor evenementen in de buitenlucht of bij warm weer. Deze waaier biedt niet alleen verkoeling, maar is ook een uitstekend middel om je merkzichtbaarheid te vergroten. Hij is gemaakt van hout en polyester stof en beschikbaar in een breed scala aan kleuren. Laat de waaier bedrukken met tampondruk of graveren voor een unieke touch. Dit kan op zowel het hout als de stof. Elke waaier wordt geleverd in een individuele geschenkdoos.
Eigenschappen
- Houten waaier met polyester stof
- Verkrijgbaar in veel kleuren
- Budgetvriendelijke optie
- 23 cm lang
- Verpakt in individuele doos
- Personaliseerbaar met lasergravure en tampondruk
- Je kunt je logo toevoegen op het hout of de stof
Waarom voor dit product kiezen?
- De waaier biedt diverse personalisatiemogelijkheden voor een uniek en onderscheidend detail.
- Zeer succesvol bij evenementen, festivals en vieringen in buitenruimtes of warme seizoenen.
Kenmerken
| Productcode: | 33142 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 41 x 22 cm |
| Gewicht: | 50 gr |
| Materiaal: | Polykatoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6307 90 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2019 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 6000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48.5 x 30 x 36.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.053 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 0,61
-
RPET waaier in meerdere kleuren met te bedrukken houten handvat
Prijs vanaf: € 1,47
-
Waaier met Bamboe spijlen met naturelkleurige stof
Prijs vanaf: € 0,83
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Houten waaier in regenboogkleurige polyesterstof
Prijs vanaf: € 2,08