Waaier met Bamboe spijlen met naturelkleurige stof
Code: 44565
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het houten staafje)

- 1 Kleur (In het midden)

- Lasergravering (Op het houten staafje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een frisse wind met deze waaier laat jouw merk opvallen
Deze waaier van bamboestokjes en polyesterstof wordt een onmisbaar item voor al je toekomstige buiten evenementen. Met een klassiek ontwerp en natuurlijke tint is het een sterke keuze voor een merkimago dat duurzaamheid en minimalisme uitstraalt. Het product is te personaliseren met het logo van je bedrijf. Je logo wordt op de stof geplaatst voor meer zichtbaarheid tijdens het gebruik van de waaier.
Eigenschappen
- Klassieke waaier
- Gemaakt van bamboe en polyester stof
- Natuurlijke uitstraling
- Logo toevoegen op de stof
- Geschikt voor tampondruk
- Perfect voor evenementen in de buitenlucht of in warme ruimtes
Waarom voor dit product kiezen?
- Het ontwerp in natuurlijke tinten en de bamboedetails weerspiegelen een betrokkenheid bij het milieu.
- Het beschikbare printoppervlak stelt je in staat een resultaat te creëren dat perfect bij jouw merk aansluit.
Kenmerken
| Productcode: | 44565 |
| Minimale afname: | 100 |
| Maat: | 38 x 21 cm |
| Gewicht: | 20 gr |
| Materiaal: | Bamboe / polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6307 90 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 14400 |
| Tussenverpakking:: | 100 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 34 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 600 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 0,61
-
RPET waaier in meerdere kleuren met te bedrukken houten handvat
Prijs vanaf: € 1,47
-
Handwaaier van hout en polyester Woodster
Prijs vanaf: € 1,37
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Houten waaier in regenboogkleurige polyesterstof
Prijs vanaf: € 2,08