360° multipositieventilator met zuignap
Code: 55824
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Val op met je merk als je op events een ventilator uitdeelt
Multipositieventilator van kunststof in effen kleur, met 360°-draaiing zodat je de luchtstroom aanpast aan elke situatie. Met zuignap om je mobiel vast te zetten en een verstelbare standaard om het apparaat stabiel op een tafel of gladde oppervlakken te plaatsen. Heeft 3 snelheden die je met een knop instelt, een oplaadbare batterij en een bijpassende USB A-naar-USB C-oplaadkabel. Aan de basis zit een karabijnhaak met metalen ring om hem op te hangen. Handig voor merkacties op events en op kantoor.
Eigenschappen
- Multipositieventilator met 360°-rotatie en 3 snelheden
- Zuignap voor mobiel en verstelbare standaard voor gebruik op bureau
- Inclusief USB A-naar-USB C-kabel en geïntegreerde oplaadbare batterij
- Karabijnhaak met metalen ring om op te hangen of mee te nemen
Kenmerken
| Productcode: | 55824 |
| Minimale afname: | 15 stuks |
| Maat: | 21 x 7.4 x 3.2 cm |
| Gewicht: | 85 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Capaciteit: | 300 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8414 51 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 52 x 39 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
RPET waaier in meerdere kleuren met te bedrukken houten handvat
Prijs vanaf: € 1,47
-
Waaier met Bamboe spijlen met naturelkleurige stof
Prijs vanaf: € 0,83
-
Handwaaier van hout en polyester Woodster
Prijs vanaf: € 1,37
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 0,61