360° multi-stand ventilator met magneet voor mobiel
Code: 55825
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- 2 Kleuren (Voorzijde)

- 3 Kleuren (Voorzijde)

- 4 Kleuren (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
20
-
40
-
100
-
200
-
400
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meegaan met een ventilator voor events
Multi-stand ventilator van kunststof in een effen kleur met 360°-rotatie en magnetische koppeling om snel op te vouwen en mee te nemen. Er zit een magneet in om hem aan je mobiel te bevestigen en een verstelbare standaard zodat je hem op tafel of in verschillende standen kunt plaatsen. Aan de onderkant zit een karabijnhaak en een metalen ring om hem aan te hangen. Je hebt 3 snelheden die je met een knop instelt. Opladen doe je met de bijpassende USB A-naar-USB C-kabel, met een batterij van 300mAh. Handig voor acties op events, op kantoor of voor zomercampagnes.
Eigenschappen
- Multi-stand ventilator met 360°-rotatie en magnetisch opvouwsysteem
- Magneet om aan je mobiel te bevestigen en verstelbare tafelstandaard
- 3 snelheden met knop en opladen via USB A naar USB C inbegrepen
- Karabijnhaak en metalen ring voor snel meenemen
Kenmerken
| Productcode: | 55825 |
| Minimale afname: | 20 stuks |
| Maat: | 21 x 7.4 x 3.2 cm |
| Gewicht: | 94 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Capaciteit: | 300 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8414 59 20 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 49 x 43.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 0,61
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
Kleurrijke polyesterstof waaier, houten spijlen voor
Prijs vanaf: € 0,99
-
Houten en polyester waaier in vele kleuren met doosje
Prijs vanaf: € 1,19
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren Colors
Prijs vanaf: € 0,45