Oplaadbare bureauventilator met 3 snelheden 5W 1.200 mAh
Code: 55726
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk rondgaan met een bureauventilator op elke tafel
Bureauventilator van gerecycled plastic. Ontworpen om frisse lucht te geven op werkplekken, bij recepties of in vergaderruimtes. Met een oplaadbare batterij van 1200mAh voor tot 3 uur gebruik en een laadtijd van ongeveer 4 uur via de meegeleverde USB-A-naar-USB-C-kabel. Je stelt de luchtstroom in met drie snelheidsstanden en richt de lucht dankzij de verstelbare standaard. Geleverd in een kraftdoos met FSC-certificering voor duurzaam bosbeheer. Een praktische keuze voor merkacties op kantoor of op evenementen.
Eigenschappen
- Oplaadbare bureauventilator met verstelbare standaard
- Drie snelheidsstanden om de luchtstroom aan te passen
- Inclusief USB-A-naar-USB-C-kabel van 120cm om op te laden
- Maximaal vermogen 5W met oplaadbare batterij van 1200mAh
Kenmerken
| Productcode: | 55726 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 17 x 10 x 2 cm |
| Gewicht: | 228 gr |
| Materiaal: | ABS-kunststof |
| Capaciteit: | 1200 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8414 59 80 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 57 x 22 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.056 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
RPET waaier in meerdere kleuren met te bedrukken houten handvat
Prijs vanaf: € 1,47
-
Waaier met Bamboe spijlen met naturelkleurige stof
Prijs vanaf: € 0,83
-
Handwaaier van hout en polyester Woodster
Prijs vanaf: € 1,37
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 0,61