Draagbare en opvouwbare kunststof ventilator met 3 snelheden
Code: 55143
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitaal full colour label (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Opvouwbare ventilator voor bureau of hand met 3 snelheden
Opvouwbare draagbare ABS-ventilator met 3 snelheden om luchtstroom aan te passen. Kan als handventilator worden gebruikt of op het bureau geplaatst voor extra comfort. Inclusief vervangbare oplaadbare lithiumbatterij van 500 mAh, geschikt voor continu gebruik. Compact formaat voor tas, rugzak of reiskit. Handige optie voor welkomstpakketten, events of interne campagnes in warme maanden.
Eigenschappen
- Opvouwbare ABS-ventilator met 3 instelbare snelheden
- Dubbel gebruik: handventilator of bureauventilator
- Oplaadbare en vervangbare 14500-lithiumbatterij, 500 mAh
Kenmerken
| Productcode: | 55143 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 8 x 17.2 x 2.7 cm |
| Gewicht: | 110 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Capaciteit: | 500 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8414 59 25 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 35 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.063 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 0,61
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
Kleurrijke polyesterstof waaier, houten spijlen voor
Prijs vanaf: € 0,99
-
Houten en polyester waaier in vele kleuren met doosje
Prijs vanaf: € 1,19
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren Colors
Prijs vanaf: € 0,45