Milieuvriendelijke draagbare ventilator met oplaadbare batterij 2W 1.200 mAh
Code: 55725
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Doming (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo elke pauze meegaan met een draagbare ventilator
Draagbare ventilator van gerecycled plastic met RCS-certificering (Recycled Claim Standard). Ontworpen om je zonder gedoe koel te houden op kantoor, op reis of thuis. Met een oplaadbare lithium-ionbatterij van 1200mAh voor tot 6 uur gebruik en opladen in ongeveer 3 uur via de meegeleverde USB-A-naar-USB-C-kabel. Je kiest uit drie snelheden. De uitschuifbare haak werkt ook als tafelstandaard. Geleverd in een kraftdoos met FSC-certificering (Certificering voor duurzaam bosbeheer). Handig voor merkacties op evenementen en zomercampagnes.
Eigenschappen
- Draagbare ventilator met oplaadbare batterij en 3 snelheden
- Uitschuifbare haak die ook als tafelstandaard werkt
- Opladen via USB-A naar USB-C en tot 6 uur autonomie
- Maximaal vermogen 2W en kraftdoos met FSC (Certificering voor duurzaam bosbeheer)
Kenmerken
| Productcode: | 55725 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 5.7 x 5 x 17 cm |
| Gewicht: | 174 gr |
| Materiaal: | ABS-kunststof |
| Capaciteit: | 1200 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8414 59 95 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 38.5 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
RPET waaier in meerdere kleuren met te bedrukken houten handvat
Prijs vanaf: € 1,47
-
Waaier met Bamboe spijlen met naturelkleurige stof
Prijs vanaf: € 0,83
-
Handwaaier van hout en polyester Woodster
Prijs vanaf: € 1,37
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 0,61