Draagbare ventilator met LED-zaklamp en draagkarabijnhaak
Code: 55826
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- 2 Kleuren (Voorzijde)

- 3 Kleuren (Voorzijde)

- 4 Kleuren (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meegaan met een ventilator op beurzen en evenementen
Draagbare ventilator van kunststof met een glanzende afwerking en zachte rubberen bladen voor comfortabel gebruik. Met een aan/uit-knop aan de zijkant bedien je hem met één hand. Bovenop zit een zaklamp met LED-lampjes, handig onderweg of op plekken met weinig licht. Aan de onderkant zit een bijpassende karabijnhaak om hem aan rugzakken, lanyards of riemen te hangen, zodat je hem altijd bij de hand hebt. Werkt op 2 gewone AA-batterijen (niet inbegrepen). Aanbevolen voor beurzen, evenementen en merkacties in de zomer.
Eigenschappen
- Draagbare ventilator met zachte rubberen bladen en zijknop
- Zaklamp bovenop met LED-lampjes voor gebruik buiten
- Bijpassende karabijnhaak aan de onderkant om op te hangen en makkelijk mee te nemen
- Werkt op 2 gewone AA-batterijen (niet inbegrepen)
Kenmerken
| Productcode: | 55826 |
| Minimale afname: | 30 stuks |
| Maat: | 4.5 x 10.9 x 2.3 cm |
| Gewicht: | 45.2 gr |
| Materiaal: | ABS, EVA |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8414 59 20 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 5600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47.5 x 28 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 0,61
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
Kleurrijke polyesterstof waaier, houten spijlen voor
Prijs vanaf: € 0,99
-
Houten en polyester waaier in vele kleuren met doosje
Prijs vanaf: € 1,19
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren Colors
Prijs vanaf: € 0,45