Draagbare ventilator met karabijnhaak, standaard en 3 standen
Code: 55802
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk elke rit meegaan met een draagbare ventilator
Draagbare ventilator van kunststof met matte afwerking, bedoeld voor dagelijks gebruik onderweg en op je werkplek. Met aan/uit-knop en een aluminium karabijnhaak die ook als standaard dient. Handig om ’m op te hangen of rechtop neer te zetten. Je kiest uit 3 snelheidsstanden om de luchtstroom aan te passen aan het moment. Werkt op een oplaadbare batterij van 1200mAh en laadt op via USB-C; inclusief USB-A-naar-USB-C-kabel. Een praktische optie voor acties op events en bedrijfsmatige merchandising.
Eigenschappen
- Oplaadbare draagbare ventilator met 3 snelheidsstanden
- Aluminium karabijnhaak met standaardfunctie om op te hangen of neer te zetten
- Opladen via USB-C en inclusief USB-A-naar-USB-C-kabel
Kenmerken
| Productcode: | 55802 |
| Minimale afname: | 15 stuks |
| Maat: | 13.7 x 4.6 x 4.4 cm |
| Gewicht: | 75 gr |
| Materiaal: | ABS |
| Capaciteit: | 1200 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8414 51 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 44 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
RPET waaier in meerdere kleuren met te bedrukken houten handvat
Prijs vanaf: € 1,47
-
Waaier met Bamboe spijlen met naturelkleurige stof
Prijs vanaf: € 0,83
-
Handwaaier van hout en polyester Woodster
Prijs vanaf: € 1,37
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 0,61