Draagbare bamboe waaier met de tekst ‘Out of the office’
Code: 55750
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergraveren (Op het houten staafje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk deze zomer opvallen met een waaier
Draagbare waaier van bamboe en polyester met Forest Stewardship Council-certificering (FSC®). Bedoeld om je op warme dagen af te koelen met een nonchalante touch. Met de tekst ‘Buiten kantoor’. Makkelijk te herkennen op informele plekken en bij evenementen in de buitenlucht. Je klapt hem in een paar seconden open en weer dicht. Daardoor neem je hem makkelijk mee in je tas of rugzak en deel je hem snel uit bij drukbezochte acties. Een praktische keuze voor zomercampagnes, giveaways op beurzen of kleine attenties voor HR.
Eigenschappen
- Draagbare waaier met de tekst ‘Buiten kantoor’
- Bamboe frame en stevige polyester stof
- Materiaal met Forest Stewardship Council-certificering (FSC®)
- Handig voor zomerevenementen, strand, zwembad en merkacties
Kenmerken
| Productcode: | 55750 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 43 x 23 x 2.5 cm |
| Gewicht: | 35 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Vinga |
| Intrastat code: | 6603 20 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 33 x 26.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.041 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Versierde houten waaier
Prijs vanaf: € 0,90
-
RPET waaier in meerdere kleuren met te bedrukken houten handvat
Prijs vanaf: € 1,47
-
Waaier met Bamboe spijlen met naturelkleurige stof
Prijs vanaf: € 0,83
-
Handwaaier van hout en polyester Woodster
Prijs vanaf: € 1,37
-
Waaiers in aantrekkelijke kleuren
Prijs vanaf: € 0,77
-
Bamoe waaier met polyester doek in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 0,61