RPET-polyster telefoonlanyard met geïntegreerde oplaadkabel
Code: 56000
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
35
-
70
-
175
-
350
-
700
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een lanyard die je telefoon ook oplaadt: meer zichtbaarheid
Telefoonlanyard van polyester van gerecycled plastic (RPET) met geïntegreerde oplaadkabel, zodat je je telefoon altijd bij de hand hebt en tegelijk snel kunt opladen. Met gekleurde band, zwarte draaibare metalen karabijnhaak en een verstelaccessoire, ideaal voor dagelijks gebruik op kantoor of onderweg. Opladen en data overzetten via USB-C (Universal Serial Bus Type C), met USB-C ingang en USB-C uitgang, tot 60W. Aan te raden voor interne badges, beurzen en merkacties met logo.
Eigenschappen
- Telefoonlanyard met USB-C oplaad- en datakabel
- Zwarte draaibare metalen karabijnhaak en verstelaccessoire
- USB-C-aansluiting (Universal Serial Bus Type C) ingang en uitgang
- Snelladen tot 60W voor dagelijks gebruik op events en kantoor
Kenmerken
| Productcode: | 56000 |
| Minimale afname: | 35 stuks |
| Maat: | 150 cm |
| Gewicht: | 55 gr |
| Materiaal: | rPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8544 42 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 24.5 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope polyester lanyards op maat 15, 20 of 25 mm Regular
Prijs vanaf: € 0,47
-
Goedkope keycords bedrukken voor full colour bedrukking Sublim
Prijs vanaf: € 0,47
-
Express keycord bedrukken geleverd in 5-9 dagen Sublim Express
Prijs vanaf: € 0,77
-
Goedkope keycord bedrukken van 2 cm met sluiting BasicStyle
Prijs vanaf: € 0,26
-
Voordelige polyester keycord met gesp Regular Plus
Prijs vanaf: € 0,55
-
Buisvormige keycords in leuke kleuren met logo - Tube Classic
Prijs vanaf: € 1,98