RPET-polsband met oplaadkabel en dataoverdracht 60W
Code: 56047
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
45
-
90
-
225
-
450
-
900
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van je polsband een onmisbare merkbasic op events
Polsband van gerecycled kunststof polyester met smartphonehouder en geïntegreerde oplaadkabel. Ontworpen om met het draagaccessoire tussen het hoesje en je telefoon te plaatsen, zodat je je toestel elke dag veiliger meeneemt. Inclusief bijpassend lint, een zwart draaibaar metalen karabijnhaakje en een verstelstuk voor om de pols. Je laadt op en zet data over met een USB-C-ingang tot 60W en USB-C-uitgangen. Praktisch voor HR-acties, beurzen en bedrijfsevenementen.
Eigenschappen
- Polsbandhouder met oplaadkabel en draagfunctie
- USB-C-ingang tot 60W en USB-C-uitgang voor opladen en data
- Zwart draaibaar metalen karabijnhaakje met bijpassend lint
- Accessoire om aan de pols te verstellen en te monteren tussen hoesje en telefoon
Kenmerken
| Productcode: | 56047 |
| Minimale afname: | 45 stuks |
| Maat: | 45 cm |
| Gewicht: | 39 gr |
| Materiaal: | rPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8544 42 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 10800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 33 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope polyester lanyards op maat 15, 20 of 25 mm Regular
Prijs vanaf: € 0,47
-
Goedkope keycords bedrukken voor full colour bedrukking Sublim
Prijs vanaf: € 0,47
-
Express keycord bedrukken geleverd in 5-9 dagen Sublim Express
Prijs vanaf: € 0,77
-
Goedkope keycord bedrukken van 2 cm met sluiting BasicStyle
Prijs vanaf: € 0,26
-
Voordelige polyester keycord met gesp Regular Plus
Prijs vanaf: € 0,55
-
Buisvormige keycords in leuke kleuren met logo - Tube Classic
Prijs vanaf: € 1,98