Polyeser polsband voor smartphone met verstelbare pasvorm
Code: 55968
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je polsbandhouder je merk bij elk gesprek vergezellen
Zachte polyester polsbandhouder, bedoeld om je smartphone in het dagelijks gebruik veiliger mee te nemen. Het bevestigingsstukje plaats je tussen de hoes en de telefoon, zodat het vastzit zonder lijm of gereedschap. Inclusief een kunststof accessoire om de band om je pols te verstellen en aan te passen aan verschillende maten. Een eenvoudige oplossing om vallen te verminderen en je telefoon onderweg sneller bij de hand te hebben. Handig als relatiegeschenk voor beurzen, badges en merkacties.
Eigenschappen
- Polsbandhouder voor smartphone met bevestiging aan de hoes
- Zacht polyester om zonder ongemak om je pols te dragen
- Kunststof accessoire met verstelbaarheid voor verschillende maten
Kenmerken
| Productcode: | 55968 |
| Minimale afname: | 100 stuks |
| Maat: | 1.9 x 17.5 x 1 cm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 5609 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 72000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 34 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope polyester lanyards op maat 15, 20 of 25 mm Regular
Prijs vanaf: € 0,47
-
Goedkope keycords bedrukken voor full colour bedrukking Sublim
Prijs vanaf: € 0,47
-
Express keycord bedrukken geleverd in 5-9 dagen Sublim Express
Prijs vanaf: € 0,77
-
Goedkope keycord bedrukken van 2 cm met sluiting BasicStyle
Prijs vanaf: € 0,26
-
Voordelige polyester keycord met gesp Regular Plus
Prijs vanaf: € 0,55
-
Buisvormige keycords in leuke kleuren met logo - Tube Classic
Prijs vanaf: € 1,98