Mobiel lanyard met laad- en datakabel
Code: 53661
Lanyard met laad- en datakabel van 60W type C naar type C, met support en sleutelhangerclip. Ideaal voor je medewerkers om altijd bij de hand te hebben.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Doming (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Telefoon lanyard met 60W oplaad- en datakabel type-C naar type-C in RPET met telefoonhouder en sleutelclip.
Kenmerken
| Productcode: | 53661 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 120 cm |
| Gewicht: | 80 gr |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8544 42 90 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 30 x 21 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.025 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope keycords bedrukken voor full colour bedrukking Sublim
Prijs vanaf: € 0,47
-
Goedkope keycord bedrukken van 2 cm met sluiting BasicStyle
Prijs vanaf: € 0,26
-
Express keycord bedrukken geleverd in 5-9 dagen Sublim Express
Prijs vanaf: € 0,77
-
Buisvormige keycords in leuke kleuren met logo - Tube Classic
Prijs vanaf: € 1,98
-
Keycord bedrukken van 2 cm met veiligheidsclip BasicStyle Plus
Prijs vanaf: € 0,35
-
Zakelijk keycords met dubbele sluiting Duo
Prijs vanaf: € 0,63