Klassieke lanyard van polyester met veiligheidsluiting
Code: 55859
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de band)

- 2 Kleuren (Op de band)

- 3 Kleuren (Op de band)

- 4 Kleuren (Op de band)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
225
-
450
-
1125
-
2250
-
4500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je lanyard op elk evenement voor je merk spreken
Lanyard van gerecycled polyester met een zachte feel, bedoeld voor dagelijks gebruik op het werk en bij evenementen. Met een zwarte, draaibare metalen musketonhaak om badges of sleutels makkelijker vast te maken, met minder gedoe en minder knopen. Met veiligheidsluiting die de band loslaat bij een ruk, voor extra preventie op plekken met veel doorgang. Inclusief een onderscheidend label van gerecycled plastic (RPET). Een praktische optie voor bedrijfsbadges, beurzen en personeel bij toegang of receptie.
Eigenschappen
- Lanyard van gerecycled polyester met zachte feel
- Zwarte draaibare metalen musketonhaak voor badge of sleutels
- Veiligheidsluiting voor snel loslaten bij een ruk
Kenmerken
| Productcode: | 55859 |
| Minimale afname: | 225 stuks |
| Maat: | 3 x 50 cm |
| Gewicht: | 17 gr |
| Materiaal: | RPET Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6307 90 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 14400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 35 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 600 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope polyester lanyards op maat 15, 20 of 25 mm Regular
Prijs vanaf: € 0,47
-
Goedkope keycords bedrukken voor full colour bedrukking Sublim
Prijs vanaf: € 0,47
-
Express keycord bedrukken geleverd in 5-9 dagen Sublim Express
Prijs vanaf: € 0,77
-
Goedkope keycord bedrukken van 2 cm met sluiting BasicStyle
Prijs vanaf: € 0,26
-
Voordelige polyester keycord met gesp Regular Plus
Prijs vanaf: € 0,55
-
Buisvormige keycords in leuke kleuren met logo - Tube Classic
Prijs vanaf: € 1,98