Stevige verticale badgehouder met afneembare metalen clip
Code: 55915
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
340
-
680
-
1700
-
3400
-
6800
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je team meteen herkenbaar zijn met een badgehouder
Verticale badgehouder van stevig kunststof met metalen clip, bedoeld om je badge netjes en goed zichtbaar te dragen. Hij heeft een afneembaar sluitsysteem waarmee je de kaart eenvoudig kunt plaatsen en verwijderen, ook bij frequente wissels van personeel of toegang. De verticale oriëntatie zorgt voor snelle leesbaarheid van pasjes, toegangskaarten of visitekaartjes. Je kunt hem hangend gebruiken en ook combineren met een lanyard voor events, fabrieksbezoeken, beurzen of toegangscontrole op kantoor.
Eigenschappen
- Stevige verticale badgehouder met afneembare metalen clip
- Afneembare sluiting om kaarten snel te plaatsen en te wisselen
- Compatibel met lanyard voor badges bij events en toegang
- Verticale oriëntatie voor zichtbare en nette pasjes
Kenmerken
| Productcode: | 55915 |
| Minimale afname: | 340 stuks |
| Maat: | 5.7 x 10.1 x 0.4 cm |
| Gewicht: | 10 gr |
| Materiaal: | PS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 45000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 37 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Uittrekbare badgehouder met resinbehuizing en clip
Prijs vanaf: € 0,39
-
Badgehouder met afneembaar polyesterkoord 10,8x15,4 cm
Prijs vanaf: € 0,37
-
10 x 8 cm transparante badgehouder met logo Pass
Prijs vanaf: € 0,11
-
Transparante kunststof badgehouder voor aan lanyard VertiPass
Prijs vanaf: € 0,11
-
PVC badgehouder met metalen clip ClipOn
Prijs vanaf: € 0,26
-
Uitschuifbare badgehouder met logo en verlengde metalen clip
Prijs vanaf: € 0,30