Uittrekbare lanyard met afneembare kaarthouder en clip
Code: 55872
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de band)

- 2 Kleuren (Op de band)

- 3 Kleuren (Op de band)

- 4 Kleuren (Op de band)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
75
-
150
-
375
-
750
-
1500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je team zich op elk event identificeren met een lanyard
Witte polyester lanyard met uittrekbare badgehouder en afneembare kunststof kaarthouder. Inclusief hoes met ondoorzichtige achterkant en doorzichtige voorkant zodat je pas zichtbaar blijft, plus een clip om hem snel vast te maken. Het uitschuifkoord gaat tot 70 cm. Zo kun je makkelijk bij poortjes, balies of lezers zonder je badge af te doen. Een praktische oplossing voor toegangscontrole, ontvangst en badges op beurzen, congressen of in zakelijke omgevingen.
Eigenschappen
- Uittrekbare lanyard met terugrolkoord tot 70 cm
- Afneembare kaarthouder met doorzichtige voorkant en clip
- Witte polyester lanyard voor badges en toegang
Kenmerken
| Productcode: | 55872 |
| Minimale afname: | 75 stuks |
| Maat: | 6.8 x 58 x 0.8 cm |
| Gewicht: | 32 gr |
| Materiaal: | Polyester, ABS-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6307 90 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 7200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50.5 x 35 x 30.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Uittrekbare badgehouder met resinbehuizing en clip
Prijs vanaf: € 0,39
-
Badgehouder met afneembaar polyesterkoord 10,8x15,4 cm
Prijs vanaf: € 0,37
-
10 x 8 cm transparante badgehouder met logo Pass
Prijs vanaf: € 0,11
-
Transparante kunststof badgehouder voor aan lanyard VertiPass
Prijs vanaf: € 0,11
-
PVC badgehouder met metalen clip ClipOn
Prijs vanaf: € 0,26
-
Uitschuifbare badgehouder met logo en verlengde metalen clip
Prijs vanaf: € 0,30