Uittrekbare lanyard met harde kaarthouder en koord van 70cm
Code: 55873
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
130
-
260
-
650
-
1300
-
2600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je team zich snel identificeren met deze lanyard
Uittrekbare lanyard met een harde, transparante kunststof kaarthouder, bedoeld om badges of toegangskaarten altijd goed zichtbaar te dragen. Er zit een intrekbaar koord in die uitschuift tot 70cm. Zo kun je hem makkelijk gebruiken bij poortjes, controles of scanners zonder je pas los te laten. De kaarthouder beschermt de kaart en helpt om die schoon en zonder vouwen te houden. Een praktische oplossing voor recepties, beurzen, congressen of kantoorpersoneel met toegangscontrole.
Eigenschappen
- Uittrekbare lanyard met harde, transparante kaarthouder
- Intrekbaar koord, uitschuifbaar tot 70cm, voor dagelijks gebruik
- Harde kaarthouder voor badges en toegangskaarten
- Geschikt voor beurzen, congressen, receptie en toegangscontrole
Kenmerken
| Productcode: | 55873 |
| Minimale afname: | 130 stuks |
| Maat: | 8.9 x 14 x 1.4 cm |
| Gewicht: | 16.5 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 8000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 32 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Uittrekbare badgehouder met resinbehuizing en clip
Prijs vanaf: € 0,39
-
Badgehouder met afneembaar polyesterkoord 10,8x15,4 cm
Prijs vanaf: € 0,37
-
10 x 8 cm transparante badgehouder met logo Pass
Prijs vanaf: € 0,11
-
Transparante kunststof badgehouder voor aan lanyard VertiPass
Prijs vanaf: € 0,11
-
PVC badgehouder met metalen clip ClipOn
Prijs vanaf: € 0,26
-
Uitschuifbare badgehouder met logo en verlengde metalen clip
Prijs vanaf: € 0,30