Bbadgehouder met metalen clip en afneembare sluiting
Code: 55916
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
310
-
620
-
1550
-
3100
-
6200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat iedereen zich direct identificeren met deze badgehouder
Badgehouder van stevig kunststof met metalen clip in horizontale stand, bedoeld om je pas altijd zichtbaar te dragen. De clip klemt stevig aan kleding, zak of riem. Met de afneembare sluiting plaats of verwijder je de kaart snel wanneer toegangen veranderen. Je kunt hem ook combineren met een lanyard, handig voor badges onderweg en voor teams die tussen ruimtes wisselen. Handig voor bedrijfsevenementen, beurzen, receptie, bezoekerscontrole en kantooromgevingen.
Eigenschappen
- Horizontale badgehouder met metalen clip voor stevige bevestiging
- Stevig kunststof voor dagelijkse bescherming van de pas
- Afneembare sluiting om de kaart snel te wisselen
- Compatibel met lanyard voor evenementen, toegang en personeel
Kenmerken
| Productcode: | 55916 |
| Minimale afname: | 310 stuks |
| Maat: | 9.4 x 6.6 x 0.4 cm |
| Gewicht: | 7 gr |
| Materiaal: | PS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 45000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 37 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Uittrekbare badgehouder met resinbehuizing en clip
Prijs vanaf: € 0,39
-
Badgehouder met afneembaar polyesterkoord 10,8x15,4 cm
Prijs vanaf: € 0,37
-
10 x 8 cm transparante badgehouder met logo Pass
Prijs vanaf: € 0,11
-
Transparante kunststof badgehouder voor aan lanyard VertiPass
Prijs vanaf: € 0,11
-
PVC badgehouder met metalen clip ClipOn
Prijs vanaf: € 0,26
-
Uitschuifbare badgehouder met logo en verlengde metalen clip
Prijs vanaf: € 0,30